13-річного пацієнта транспортували вертольотом із Черкас до столиці

Сьогодні, 17 вересня, 13-річного пацієнта з критичним захворюванням печінки та великою вірогідністю початку кровотечі під час транспортування доправили гелікоптером із Черкас до столиці. У Києві дитину чекали лікарі «Охматдиту». Це була перша аеромедична евакуація у Черкасах.

Про це повідомляє пресслужба обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

– Стан дитини був стабільний, але важкий. Було зрозуміло, що наземним шляхом буде набагато довше і небезпечніше для пацієнта. Тому виникла необхідність у його оперативному транспортуванні з залученням аеромобільної евакуації, – зазначив директор Центру Ігор Фесун.

Міністерством охорони здоров’я України разом з керівництвом КНП «Обласний центр екстреної медичної допомоги ЧОР» спершу скоординували роботу з організації транспортування. Надійшов виклик, який прийняв диспетчер оперативно-диспетчерського управління Центру. Далі – зв’язалися з диспетчером аеромобільної евакуації та все узгодили.

У Черкасах бригада реанімобіля екстреної медичної допомоги у супроводі патрульних поліцейських доправили пацієнта до аеропорту, куди прибув гелікоптер. Надалі тяжкохворого хлопчика у супроводі бригади Київського обласного центру екстреної медичної допомоги транспортували до столиці.

Реклама

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.