“18000” започатковує Клуб донаторів. Долучайтеся і розвивайте регіональну журналістику з нами

Сьогодні, 18 січня, видання “18000” святкує свою четверту річницю із дня заснування. У цей день ми хотіли зробити щось особливе і зважилися на те, чого не робили раніше. А саме – оголосити про створення Клубу донаторів “18000”.

У 2021 році “18000” провів свій перший збір коштів на власну діяльність. Тоді завдяки донатам читачів нам вдалося зібрати 120 000 грн – суму, необхідну для оренди офісу наступного року. Також тоді близько трьох десятків читачів оформили щомісячну підписку, продовжуючи нас донатити протягом 2022-го року. 

Увесь минулий рік ми присвятили збору коштів для бійців Збройних Сил, провівши кілька масштабних акцій. Загалом разом із вами нам вдалося зібрати більше 2,6 млн гривень для ЗСУ. Цю діяльність ми продовжимо і цьогоріч.

А ще у 2023-му році ми хочемо налагодити більш тісну комунікацію з донаторами – тими людьми, які щомісячно підтримують нашу роботу фінансово. А ще – розширити коло однодумців. Саме для цього ми створили Клуб донаторів. Відтепер, оформивши щомісячну підписку на будь-яку суму від 100 грн, ви отримаєте: 

  • доступ до закритого телеграм-чату з редакцією, у якому першими дізнаватиметесь про наші плани, а також голосувати за теми майбутніх матеріалів;
  • запрошення на майбутні офлайн-зустрічі, які будуть проводити “18000”;
  • наш фірмовий мерч;
  • регулярну емейл-розсилку від команди.

Ми хочемо більше радитися про те, як розвивати наше медіа і які теми є найбільш актуальними для міста, ділитися хорошими і не дуже новинами із життя редакції.

Оформлюйте щомісячну підписку за посиланням і розвивайте регіональну незалежну журналістику разом із нами

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *