22 вересня відбулось висунення кандидатів у депутати Черкаської обласної організації політичної партії «Слуга Народу»

Як повідомляє прес-служба Черкаської обласної «Слуги Народу», 22 вересня на території конгресно-виставкового центру  «Парковий» в Києві, відбулась конференція з метою висувнення кандидатів в депутати Черкаської обласної ради, районних, сільських, селищних, міських рад, сільських селищних міських голів на території Черкаської області на чергових та перших місцевих виборах 25 жовтня 2020 року.

Делегати обласної партійної конференції одностайно підтримали списки кандидатів.

«Основними критеріями для відбору були чесність, компетентність, професійний підхід і справжнє бажання змінити життя в громадах. В нашій команді є фахівці з кожної галузі: лікарі, підприємці, викладачі, військові, управлінці. Всі вони пройшли жорсткий, але справедливий відбір та готові працювати на благо Черкащини», — зазначив Голова обласного осередку партії «Слуга Народу» Олександр Завітневич.

Кандидатом на посаду міського голови Черкас від партії «Слуга Народу» висунуто засновника групи компаній «UKRAVIT» Віталія Ільченка.

Нагадаємо, Віталій Ільченко народився  26 квітня 1975 року в  м. Київ. Закінчив  Київський національний торговельно-економічний університет. Засновник групи компаній «UKRAVIT», виробничі потужності якого базуються в Черкасах. Меценат, громадський діяч. Нагороджений орденом Святого Миколи Чудотворця за заслуги по відродженню духовності України. Був переможцем в номінації «Аграрій року» в загальнонаціональній програмі «Людина року». Одружений, має двох дітей.

*Політична реклама

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Віктор Євпак
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.