“Утримаюся від полум’яних спічів”: 5 головних тез із першого виступу нового очільника області

Учора, 4 листопада, у Черкасах відбувалося офіційне представлення нового очільника ОДА. Ним став екс-працівник СБУ, прописаний у Чернівцях, Роман Боднар

На початку Роман Боднар повідомив, що його виступ буде коротким. Мовляв, озвучить лише ключові тези. А “головний” його виступ – попереду, коли говоритиме не обіцянки, а звітуватиме про виконані справи.

Кореспондент 18000 зібрав ключові тези із виступу нового очільника області.

“Починається найскладніший етап мого життя”

Сьогодні почув багато привітань від друзів, знайомих у зв’язку з призначенням. Але я не вважаю одне лише призначення певним досягненням. Чітко усвідомлюю, що це величезний аванс. Аванс довіри президента Володимира Зеленського, який я ще маю виправдати відповідним результатом. Сьогодні починається найбільш складний етап у моєму житті. Я усвідомлюю величезну відповідальність. Зроблю все можливе, щоб згуртувати активних, освічених, патріотичних людей навколо суспільних цінностей.

“Бачу три умови нашого спільного успіху”

Перша умова: формування команди однодумців із відповідною системою цінностей та високої компетентністю. Державник – це не посада, а парадигма мислення. Вимоги дуже високі. Без образ, але хто не витримає такий високий темп, звільнятиме місце для більш ефективних. Мені як керівнику не треба лояльності, мені потрібні лідери. Друге: консолідація громади. Нічого не можна зробити, не маючи підтримки людей. Третє: підтримка президента, Уряду та Верховної Ради.

“Хочу особисто розібратися із проблемами у Смілі”

У Черкаській області, як і в решті регіонів, існують безліч проблем, які потребують нагального вирішення вже сьогодні: підвищення якості дорожнього господарства, забезпечення транспортом галузі освіти та медицини, розвиток системи охорони здоров’я, зокрема і в сільській місцевості, відновлення обласного театру, вирішення екологічних проблем, забезпечення стабільного функціонування області в зимовий період. Хочу особисто розібратися із проблемою, яка виникла у Смілі. Думаю, найближчим часом запропонуємо кілька варіантів вирішення проблем на рівні Уряду.

“Про корупцію не говорить лише лінивий”

Ну і, звичайно, проблема корупції. У нашій державі, мабуть, лише лінивий не обговорює цю тему. Я зараз утримаюся від полум’яних спічів. У свій час я професійно займався цим питання. Дуже добре знаю причини і наслідки. Я притримаюсь такого принципу: хочеш змінити державу – почни з себе. Думаю, згодом ви зрозумієте, що я мав на увазі.

“З повагою ставлюся до бізнесу. Особливе значання надаю співпраці зі ЗМІ”

На посаді приділятиму достатню увагу бізнесу. З повагою ставлюся до підприємців різного рівня, які сумлінно сплачують податки, створюють робочі місця, несуть соціальну відповідальність перед суспільством.

Мені інколи здається, що наше суспільство ще не повністю оцінило величезний вклад волонтерів і добровольців у зміцнення української національної держави. У 2014 році наша країна була під навалою країни-агресора. Проте ваш героїзм зруйнував підступні плани путіського режиму. Органи влади мають докладати більше зусиль для формування у суспільстві образу українського героя, патріота та гідної людини.

Особливе значення надаю співпраці зі ЗМІ. Дуже розраховую на допомогу фахових незаангажованих журналістів, особливо у виявленні фактів недоброчесних вчинків чиновників, зокрема і правоохоронців, якщо такі будуть. До критики ставлюся з розумінням, аналізую і оперативно виправляю недоліки або обгрунтовую і наполягаю на правильності командних рішень.

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.