5 статтей із життя Tech, які варто прочитати

ІТ команда eKreative підготувала для читачів “18000” чергову добірку статтей про життя Tech минулого тижня.

Зір айтішника

Здоров’я завжди є актуальною темою, і завдяки циклу статей від Dou.ua ми маємо можливість ще раз звернути увагу на питання, важливі для айтішників. В черговій статті йдеться про здоров’я очей. А ви знали, що синє світло від комп’ютера і гаджетів можна нівелювати за допомогою спеціальних окулярів? Більше – тут.

Відкриття ФОП за 10 хвилин

Дуже радує, що розробка додакту “Дія” не стоїть на місці. Наразі додаток вже дозволяє користуватись розширеним списком послуг, серед яких відкриття-закриття ФОП за 10 хвилин.

Новинка від Skype 

На хвилі доброчинності від великих компаній, які на період карантину надають можливість користуватись своїми продуктами і сервісами безкоштовно, Skype дозволив користуватися відеодзвінками без реєстрації і встановлення, просто за посиланням через браузер.

Брендинг одеського метро

Історія про те, як за допомогою дизайн-проекту можна зацікавити мільйонне місто. Справжній брендинг несправжнього метро в Одесі.
Лонгрід, але неймовірно цікавий!

Інтерв’ю

Інтерв’ю з Михайлом Завілейським – розробником з, тільки уявіть, 20-річним стажем роботи в IT, в одній компанії. Про те, як компанія росла і розвивалась, з якими проблемами стикалась в минулому, і які тенденції є зараз.

Бажаємо всім цікавого тижня! Нехай все буде 36.6

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *