50 мільйонів інвестицій. У Черкасах хочуть збудувати елеватор

Сьогодні на засіданні сесії міської ради представники компанії «Посейдон» заявили про наміри збудувати в районі Вантажного порту елеватор.

–  Ви надали нам в оренду землі, ми викупили там приміщення і хочемо збудувати там невеликий елеваторний комплекс. Перша черга – будівництво комплексу об’ємом 18 тисяч тон, яку ми хочемо реалізувати у цьому році, – говорить представник компанії.

Загальні інвестиції складуть 50 мільйонів гривень. Інвестиційний внесок у бюджет міста – 5 мільйонів. Заявляють про створення 130 робочих місць. 3 мільйони гривень складуть податки до міського бюджету.

– На сьогодні ми спілкувалися із багатьма людьми і виникає багато питань та застережень. Зауважу, на підприємство 90% продукції заходитиме через залізну дорогу, 10% – доставка від сільгоспвиробників з області вантажівками до 30 тонн, – додає представник компанії.

Він звернувся до міської ради із проханням затвердити генеральний план, адже на територію, де планує будівництво компанія, не можна розробити детальний план.

– Це 30 га землі. Ми готові взяти фінансові витрати на розробку проекту. Потім будуть громадські слухання, на яких ми готові відповісти на всі питання, щоб не було зайвих запитань, – зауважили в «Посейдоні».

Додамо, ТОВ “Посейдон Компані” із 2011 року зареєстроване в Одеській області, в місті Южний, і має капітал в 310 тисяч гривень. Керує компанією Тимур Кондратьєв – екс-депутат Євпаторійської міськради від “Партії регіонів”. Свого часу він очолював Євпаторійський морський торговий порт. Засновник і бенефіціар товариства –одеська підприємиця Лілія Дарій. Компанія займається транспортним обробленням вантажів. Інформація щодо реалізованих компанією проектів по країні в інтернеті відсутня.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *