50 мішків сміття. У Черкасах небайдужі розчистили територію садочка

Черкаська команда партії “Голос” прибрала територію біля закинутого дитячого садочка, розташованого в Південно-Західному районі. Ініціювала масштабне прибирання викладачка Черкаського бізнес-коледжу Катерина Холупняк.

Від садочка до пустки. Від пустки – до центру розвитку дітей

Колись за адресою вул. 30-річчя Перемоги, 24 був ДНЗ “Струмочок”, опісля – пекарня та архів. Однак уже близько десяти років будівля пустує. За цей час територія обросла бур’янами, а стіни – нецензурними написами. Так перспективний садочок перетворився у місце розпиття алкогольних напоїв і вживання наркотиків асоціальними людьми. А ще будівля притягує до себе дітей, які шукають там для себе небезпечних розваг.

Змінити такий стан речей уже кілька місяців намагається активістка “Голосу” Катерина Холупняк. Вона підготувала петицію, в якій просить місцеву владу дати садочку нове життя, перетворивши його в центр дитячої творчості.

– У нашому мікрорайоні бракує якісних місць для відпочинку та розвитку дітей. Саме тому цей закинутий садочок і притягує їх сюди, оскільки їм просто немає чим займатися, – переконана Катерина. – Після того, як я зареєструвала петицію, побачила, наскільки актуальною є проблема з цим садочком  для району. Люди висловлювали всіляку підтримку, необхідні 250 голосів зібрали дуже швидко. 

Через два місяці зволікань міська рада таки розглянула петицію. Депутати  проголосували за те, аби спрямувати кошти на створення на цьому місці центру дитячої творчості. Однак віднайти кошти на цю потребу обіцяють аж наступного року. 

50 мішків сміття. А ще – шприци та скло

Та вже зараз закинутий садочок є загрозою для жителів району, особливо – дітей, переконана Катерина Холупняк. Особливо актуальною ця проблема стала напередодні вересня. Адже саме через територію садочка пролягає шлях учнів до шкіл № 26 та 30. Аби убезпечити це місце, Катерина організувала толоку. Насамперед на заклик прибрати проблемне місце відгукнулася її команда – черкаський осередок партії “Голос”. Окрім того, до толоки приєдналися і небайдужі жителі ПЗР.

– Дуже мрію, аби таке поняття як суботник відійшло в минуле, – говорить лідер черкаського “Голосу” Віктор Євпак. – Адже кожна територія у нашому місті має свого власника або орендаря, який і повинен утримувати територію в належному стані. У нашому випадку йдеться про департамент освіти. Але, на жаль, бачимо, що влада байдужа до проблеми з садочком і його санітарним станом. Тож доводиться брати ініціативу у свої руки і фактично виконувати її роботу своїми силами.

Прибирання зайняло кілька годин. Результат – близько 50 вивезених мішків і пакетів сміття. Серед нього – не лише гілки та пляшки, а й небезпечні відходи, зокрема, шприци. 

У команді Віктора Євпака сподіваються, що вже наступного року проблему із садочком вдасться вирішити системно, а не лише точково.

– Приємно, що депутати підтримали петицію. Але ми вже не раз були свідками, коли вони обіцяють вирішити якусь проблему, а потім забивають на це. Для прикладу візьмемо “Нову якість”. Влада вже пів року обіцяє людям розірвати договори, щоб вони нарешті перестали платити за вивезення сміття, яке не викидають. Але віз і нині там. Не виключено, що з садочком зіткнемося із такою ж байдужістю. Аби цього не сталося, наша команда триматиме ситуацію на контролі, – обіцяє активістка партії “Голос” Катерина Холупняк.

*Політична реклама

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

Реклама

коментарі

1 Коментар

  1. Какой садик, на носу выборы, все деньги ушли на рекламу себя любимых и подарки горожанам за их же счет

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.