57 % черкащан вважають, що Україна рухається у неправильному напрямку, – опитування

Соціологічна група “Рейтинг” презентувала результати щорічного всеукраїнського опитування щодо настроїв українців до органів місцевої влади.

Згідно з соцопитуванням, 57 % черкащан вважають, що Україна рухається у неправильному напрямку. Лише 25 % черкащан підтримують обраний Україною курс. Ще 18 % не змогли відповісти на запитання.

Що стосується міста, то тут лише 51 % учасників опитування визначив, що справи в Черкасах йдуть у правильному напрямку. 31 % зазначив, що місто рухається у неправильному напрямку. Ще 19 % не змогли відповісти на питання.

39 % учасників опитування із Черкас вважають, що економічне становище в Україні дещо погіршилося, ще 29 % – що воно погіршилося набато. Те, що економічне становище набагато покращилося, вважає лише 1 % респондентів.

Водночас 2 % опитаних черкащан вважають, що протягом наступного року економічна ситуація в Україні суттєво покращиться, 17 % – що дещо покращиться, 28 % вважають, що ситуація не зміниться. 23 % переконані, що ситуація дещо зміниться на краще і лише 11 % – що зміниться суттєво.

Опитування проводилося з 12 травня по 3 червня 2021 року за допомогою face-to-face інтерв’ю на дому у респондентів. Вибірка складалася з 19,196 постійних жителів 24 міст, віком від 18 років і старше і є репрезентативною для населення по віку та статі. Було опитано по 800 респондентів в кожному місті незалежно від чисельності населення.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

Реклама

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.