6 найкращих ігрових навушників на ринку у 2024 році

У відеоіграх критично важливим є якісний звук: він може стати вирішальним чинником між перемогою та поразкою. Це не лише подарує повне занурення у віртуальну реальність, а й забезпечить миттєву реакцію на будь-які дії суперників. Корисно купити ігрові навушники й для продуктивної взаємодії з союзниками — вбудований мікрофон допоможе завжди залишатися на зв’язку та координувати командну роботу. А рейтинг найпопулярніших моделей допоможе вибрати найкращу з доступних гарнітур.

TwuPqxzUn1KylAHeeGCdzMvMIbaIUVRarG4B0u34mf3oM5YeuTmo8jatIOB-LRTreUURf1AOC1VXyfnX8Ga0wlJexuO4YngxZPg0houBxh8tepXEQZHUgekFSDX3KKderi3TU9RBw3KPEDj_32VAcYM

Hator Phoenix Wireless RGB Tri-mode

Серія порадує видатним звучанням. Технологія Tri-mode передбачає три варіанти підключення:

  • Bluetooth;
  • 2,4 ГГц;
  • за допомогою кабелю.

Це дає геймерові повну свободу дій, а RGB-підсвічування доповнить загальне враження завдяки гарним візуальним ефектам.

Razer Kraken X Lite

Гарне поєднання комфорту та продуктивності. Надлегкі навушники важать лише 230 грамів, а наголів’я не створює жодного тиску. Навушники забезпечують видатний віртуальний звук, що дозволить легко помітити будь-яку активність суперника та вчасно відреагувати на неї.

Logitech G Pro X Gaming Headset

З драйверами PRO-G 50 мм навушники дарують точну звукопередачу з глибокими басами. Технологія Blue Vo!ce дозволяє налаштувати мікрофон для чистого відтворення голосу.

Unn4MtsM6Xeq7FiZ0H5d-UJgQel9LicFKymL90OL3lwS1fpOv3224bGgweR5rD9jGl4-qqIs6chtOg4sJtAlAyVzHrtDc9i2ENgmYOrZ0nOucaK3wYj0zoG-IH5fVgNaLAZNDOkL46xMvwkfXPqzdOY

Razer Blackshark V2 X

Одна з найпопулярніших серій, яку використовують професійні кіберспортсмени через унікальну глибину та чіткість звучання. Модель представлена в різних кольорах:

  • Quartz;
  • White;
  • Green;
  • Black.

М’які та щільні амбушури забезпечують ефективну пасивну звукоізоляцію, яка блокує сторонні шуми.

SteelSeries Arctis Nova 3

Технологія 360° Spatial Audio — це найширший діапазон частот, а також розширений звуковий спектр, що оточує користувача з усіх боків. Це посилює реалістичність відчуттів, а ігровий процес стає ще цікавішим.

SteelSeries Arctis Nova 3 пропонує високу якість звуку та широкий набір функцій. Завдяки технології мікрофона ClearCast ці навушники забезпечують чітке відтворення голосу, а широкий діапазон частот гарантує повний звуковий спектр для максимального занурення в ігровий світ.

Вага гарнітури складає всього 253 грами, а для комфортного транспортування чашки легко трансформуються та складаються.

Logitech G435

Навушники, які поєднують у собі стильний дизайн і дивовижну мобільність. За допомогою технології Lightspeed та бездротового з’єднання Bluetooth 5.0 вони забезпечують надійне підключення до будь-яких пристроїв. А різноманітність колірних варіацій підкорить навіть найвибагливіших геймерів.

*Реклама

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

По темі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *