8 МАФів і 7 рекламних носіїв: муніципальна інспекція відзвітувала про рік роботи

Протягом минулого року управління інспектування демонтувало 8 тимчасових споруд і 7 рекламних площ.

Про це на засіданні виконкому заявив в. о. начальника управління інспектування Артем Овсієнко.

За словами чиновника, з 12 по 15 червня проводились заходи щодо демонтажу тимчасових споруд біля драмтеатру, 2 серпня знесли ще одну тимчасову споруду по вул Одеська, 19 жовтня демонтовано одну тимчасову споруду, 7 листопада демонтували дві споруди по вул. Гагаріна, 29. Загалом було демонтовано 8 тимчасових споруд. Також власники демонтували в кінці грудня ще дві тимчасові споруди по бул. Шевченка разом із зупиночним комплексом.

Також Овсієнко заявив, що управління демонтувало 7 рекламних засобів. Іще 6 демонтували самі власники. Ідеться про щитові установки, бігборди, сіті-лайти.

Чиновник повідомив, що минулоріч на роботи було спрямовано 450 тисяч гривень. Утім рішення щодо спрямування 250 з цих суми було скасовано. Тож у розпорядженні управління було 200 тис. грн, більшість із яких було освоєно.

Що стосується цього року, то у 2019-му році управління інспектування власними силами демонтувало лише одну рекламну конструкцію. Ще кілька демонтвав власник споруд.

Звіт чиновника викликав незадоволення у членів виконкому. Так, за словами заступника мера Юрія Ботнара, виконком ухвалив близько 200 рішень про знесення незаконних рекламних конструкцій і тимчасових споруд. Проте майже жодне з них виконано не було.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *