80-річна бізнесменка отримала підозру за дороге молоко у черкаських садках

Фото з інтернету

Закупівля продуктів харчування для дитячих садочків зі збитками у майже 1 млн грн. Черкаська прокуратура підозрює директора приватного товариства.

Про це йдеться у повідомленні прокуратури.

За даними слідства, підозрювана зловживала службовим становищем, використовуючи документи, що містять неправдиві відомості щодо підвищення ціни на кисломолочні продукти, достовірно знаючи, що ціни не підвищувалися, ініціювала перед Департаментом освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради та в подальшому безпідставно уклала додаткові угоди до договору на поставку продуктів харчування до дошкільних навчальних закладів міста Черкаси. На підставі цих додаткових угод збільшувалася ціна на поставлену продукцію, внаслідок чого особа привласнила бюджетні кошти на загальну суму понад 914 тис. грн.

За процесуального керівництва Черкаської окружної прокуратури повідомлено про підозру директору приватного товариства за фактом привласнення бюджетних коштів в особливо великих розмірах під час закупівлі продуктів харчування для дитячих садочків (ч. 5 ст. 191 КК України).

За інформацією 18000, йдеться про директорку та співвласницю підприємства «Каштан плюс» Ганну Олексенко.

Про схему зловживання з дитячим харчуванням дивіться у програмі “Лакмус”, яку на замовлення “UA: Черкаси” створює “18000”.

Також новини “18000” є в Telegram і Viber, слідкуйте за нами в Instagram.

Реклама

коментарі

3 Коментарі

  1. Опять каштан этот конский

  2. Ей каждый год объявляют подозрение, она каждый год продолжает поставлять продукты в учебные заведения. Значит это кому-то выгодно????

    1. Так это же семейный бизнес Тренкина!

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.