Краштест: невідома біографія Кухарчука, пункти програми та зарядка у студії (ВІДЕО)

У випуску нового відеопродукту “18000” “Краштест” –  кандидат на посаду міського голови Черкас Дмитро Кухарчук від “Національного корпусу”. Кандидат розповів про кар’єру репера та військового, охоронний бізнес, кримінал і тарифи на воду в Черкасах і, звичайно, озвучив програму. 

Факти від Дмитра Кухарчука про себе: майбутній міський голова. Його батьки – лікарі. Має вищу освіти з філософії та економіки. Дмитро – офіцер Нацгвардії. Захищав території України в полку “Азов”. Одружений.

Дмитро Кухарчук – політик

До того, як балотуватися в мери міста, він здобув життєвий досвід і забезпечив фінансовий капітал на бізнесі. Сьогодні ж він не читає реп та лише згадує про ультрас. Їздить на “Mazda” та фігурує у кількох кримінальних справах, які планує виграти, ще й отримавши компенсацію.

– На фронті бачив і некомпетентність, і зраду. Ті події, які там відбувалися, пов’язані з тими, хто сидить у владних кабінетах сьогодні. Щоб не говорити про це на кухні, я вирішив зайнятися сам громадсько-політичною діяльністю, – розповідає Дмитро Кухарчук. 

У програмі “Національного корпусу” є всього 4 пункти. Кандидат у мери називає їх основними принципами.

  1. Безпечне місто.

– Це коли в місті працюють камери, воно освітлене. Це повноцінна взаємодія з правоохоронцями. Тут має бути комфортно й немає місця злочинності. 

  1. Конкурентний тарифний ринок.

– Тариф має визначатися ринковою ціною в Україні й можливостями Черкас. У нас тариф на воду не може бути високим, оскільки маємо доступ до Дніпра. Ціна на воду буде нижча, за умови конкуренції підприємств у місті.

  1. Збільшити робочі місця.

– Є багато друзів, знайомих, які хотіли б жити й працювати в Черкасах, але змушені їхати за кордон. Ми маємо бути інвестиційно привабливими. Має бути спеціальний відділ, який залучатиме інвесторів. Ці люди їздитимуть в інші міста, відвідуватимуть виставки. До того ж у нас є закинуті заводи, чому їм не стати майданчиком для підприємств.

  1. Недопущення сценарію, як у Донецьку, Луганську, Криму.

– Навіщо нам Черкаси, якщо вони не будуть в складі України?

Дмитро Кухарчук в інтерв’ю зауважив, що спочатку гроші з міського бюджету варто спрямовувати на реформи, аби привабити інвесторів. А потім, збільшивши кошторис,  вдосконалювати інфраструктуру й все інше.

– Головне, щоб вистачило сил протистояти криміналітету, який зараз при владі. Якщо ми об’єднаємось, то все зможемо. Ми як громадська організація стали найпотужнішою в Україні. Нас боявся Порошенко, а тепер і Зеленський, – зазначив Дмитро Кухарчук.

Під час краштесту Дмитро мав уявити, що він уже очільник міста й назвати варіант вирішення проблем, які теоретично могли б статися. 

Ситуація 1. У Черкасах вбили другого депутата за півроку. Винних не можуть знайти, тому що немає камер і освітлення на вулицях. 

– Попрошу депутатів скинутися на камери, бо це в їхніх інтересах. Але, якщо я вже міський голова, то програма “Безпечне місто” вже запроваджена. Це не потребує великого проміжку часу. Ми маємо робити все, аби була повна комунікація між міською владою та поліцією, якої зараз немає. 

Ситуація 2. Голова вашої більшості умовив вас віддати всі кошти на освітлення Митниці, а після вашу тещу обікрали на Казбеті. 

– Це вже не голова моєї більшості. Бюджет має бути розподілений по всьому місту. 

Ситуація 3. Перевізники вкотре забастували в найхолодніший зимовий день.

– Наслідком некомпетентної влади є те, що перевізники дозволяють собі страйки. Вони взагалі мають бути позбавлені права перевозити людей. Потрібна транспортна реформа.

У творчому завданні Кухарчук постав перед глядачами у ролі вчителя фізкультури. Він виконував вправи й продовжував відповідати на запитання про “чорні сесії” й виділення бюджетних коштів установам, які фінансуються державою. 

Переглядайте повне інтерв’ю на фейсбук-сторінці  “18000: новини Черкас”.

коментарі

1 Коментар

  1. В городе #1 по криминалу в Украине, взаимодействовать с полицией, которая бездействует и ловит только конкурентов по бизнесу, который крышует (да да, тот самый) – довольно сомнительная тактика

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.