Активісти зі штовханиною проривалися на сесію облради

Активісти зі Штабу спротиву капітуляції проривалися на засідання обласної ради, аби висловитися проти впровадження у життя формули Штайнмаєра.

Кілька десятків людей ринули у приміщення Будинку рад після того, як не дочекалися виходу на площу голови Черкаської ОДА Ігоря Шевченка.

Про це йдеться у стрімі UA: Черкаси.

Опісля очільник області Ігор Шевченко таки вийшов до людей і перепросив за запізнення.

– Перепрошую, що затримався. Про зустріч справді було домовлено раніше. Але я запізнився з об’єктивних причин, оскільки дуже важливі рішення щодо бюджетних питань ухвалювалися, – зазначив Шевченко.

Він також запевнив людей, що жодної загрози капітуляції України сьогодні немає – ідеться про розведення військ для настання миру.

– Хочу, щоб ви себе вели як свідомі люди і не велися на маніпуляції, – заявив Шевченко.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський заявив, що Україна у Мінську погодила текст “формули Штайнмаєра”. Тепер, за його словами, “формула Штайнмаєра” має бути імплементована в новий закон про особливий статус Донбасу.

Зеленський нагадав, що існуючий закон про особливий статус Донбасу діє до кінця 2019 року, його замінить інший закон, який розроблятиме Верховна Рада. В цьому новому законі “не буде перейдено жодної червоної лінії, саме тому немає і не буде ніколи ніякої капітуляції”.

Після такої інформації по країні відбулася низка мітингів. Зокрема, в Черкасах вночі 1 жовтня під обласним управлінням СБУ палили шини.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *