Віктор Євпак

Анатолій Нужний презентував команду однопартійців, які балотуватимуться до рад різних рівнів на місцевих виборах 2020 року

13 вересня команда «Нашого краю» на Черкащині зібралася на урочисте представлення майбутніх кандидатів в депутати та на посади голів рад.

– Для кожного з нас сьогодні – визначний день! Адже кожен прийняв для себе вольове та відповідальне рішення! На це у всіх нас були різні причини, але об’єднує нас спільна мета – довірити управління нашим рідним містом та областю справжнім професіоналам! Для цього у нас є все: високопрофесійні і досвідчені фахівці провідних галузей, бажання, готовність та відповідальність! – зазначив Анатолій Нужний.

Команду до Черкаської міської ради Анатолій Нужний представив особисто, розповівши гостям про кожного учасника.

За словами лідера черкаського осередку «Нашого краю», після прийняття рішення балотуватися до міської ради, головним пріоритетом для нього стало створення команди, яка б складалася із професіоналів всіх провідних галузей, корінних черкасців, які народилися і живуть у рідному місті.

– Головним завданням для мене особисто та завданням команди – є повернення місту Черкаси цілісності, – наголошує Анатолій Нужний. – Оскільки протягом останніх п’яти років депутатський корпус міської ради і влада міста розділили Черкаси навпіл – на район Митниця та інші райони.

Такий «нераціональний» підхід до виділенню коштів, вирішенню проблемних питань, розвитку інфраструктури призвело до того, що лише в одному районі міста життя тривало. Натомість всі інші райони та їхні жителі були забуті всіма, починаючи від обраного місцевого депутата до комунальних підприємств.

– Саме такий цинізм по відношенню до містян став основним стимулом у прийнятті мною рішення балотуватися на посаду міського голови Черкас, – зізнається Анатолій Нужний. – І разом зі своєю командою я впевнений, що нам вдасться багато зробити.

На захід до Черкас завітав народний депутат України, співголова політичної партії «Наш край» Сергій Шахов.

*Політична реклама

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.