Андрій Стріхарський з гуманітарною місією відвідав територіальні громади Черкащини та зустрівся з її найстаршими жителями

Народний депутат Андрій Стріхарський відвідав Селищанську, Стеблівську та Степанецьку територіальні громади з гуманітарною місією та подарунками від Городищенського гуманітарного хабу Черкаського району для внутрішньо-переміщених осіб, багатодітних сімей, пенсіонерів та молоді та зустрівся з найстаршими мешканцями. 

Про це повідомляє пресслужба народного депутата.

– В Україні більше тисячі територіальних громад в різних областях. Це невеличкі міста та селища, які рідко з’являються в новинах, деякі взагалі мало кому відомі. Але це батьківщина мільйонів наших громадян, які живуть та працюють на рідній землі. Крім того, ці громади стали прихистком для багатьох українців та українок, що були вимушені залишити власні домівки внаслідок російської агресії, — зазначив народний депутат.

У Селищанській територіальній громаді для внутрішньо переміщених осіб та пенсіонерів привезли продуктові набори, подарунки та відвідали  Селищанську амбулаторію загальної практики. Персонал отримав ліки для жителів Селища.

На зустрічі з мешканцями Селища народний депутат розповів про останні законодавчі ініціативи влади, що торкнуться життя громад, відповів на питання та запевнив, що турбота про кожного громадянина залишається основним пріоритетом держави. “Війна — не привід відкладати допомогу, а навпаки виклик, щоб посилити її”, — сказав він.

У смт Стеблів розташований психоневрологічний інтернат, в якому постійно проживають люди з відповідними потребами в лікуванні та догляді. Їм привезли продукти харчування, одяг, антисептики та ліки. Андрій Стріхарський подивився умови, в яких перебувають пацієнти, поспілкувався з персоналом.

Також було відвідано Шендерівську гімназію — філію Стеблівського ліцею, опорного закладу загальної середньої освіти імені І.С.Нечуя-Левицького Стеблівської селищної ради Корсунь-Шевченківського району Черкаської області. Народний депутат поспілкувався з адміністрацією, вчителями, розпитав, як побудований навчальний процес, а кожен вихованець отримав солодкий подарунок. “Коли кажуть, що молодь — це наше майбутнє, то це не банальні слова. Сьогодні ми бачимо, як нашу країну боронять вчорашні учні та студенти. Це нова генерація нашого народу, яка буде жити у сильній країні після перемоги, — сказав Андрій Стріхарський.

Не обійшли увагою і пенсіонерів, які мають власні потреби, особливо в ці складні часи. Привітали найстарших мешканців громад — Тертичну Катерину Максимівну з села Шендерівка, 1935 року народження та Одноволик Марію Бакумівну зі смт Стеблів, якій в цьому році виповнилось 96 років. У Селищанській громаді привітали Івана Михайловича Нікітенко, який народився 95 років тому і бачив всю новітню історію України. В Степанецькій громаді — Чуприну Євдокію Семенівну, 1930 року народження.

Разом з продуктовими наборами подарували найстарішим жителям громад ортопедичні матраци.

– Складно уявити, через скільки випробувань пройшли ці люди, які є свідками нашої історії та ще побачать переможну велич України. Попри всі тривоги та складнощі ми маємо знаходити можливості, щоб підтримувати один одного. Особливо вразливі категорії громадян, яким у теперішній час потрібна і допомога, і співчуття, — зазначив Андрій Стріхарський.

У Степанецькій громаді продуктові набори та подарунки отримали одинокі пенсіонери та люди, які втратили власне житло і переїхали в цей край, рятуючись від російських загарбників. В ході зустрічі, вони розказали про актуальні потреби та дізнались про останні ініціативи влади по розвитку громад.

Подібні гуманітарні подорожі стають доброю традицією на Черкащині. Це можливість не тільки отримати допомогу, а й поспілкуватись, поставити важливі питання про життя громади, відчути турботу та повагу з боку влади.

*Реклама

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *