Андрій Стріхарський передав командиру 118-ої бригади ТРО відремонтовані автомобілі, а Черкаській обласній лікарні — медикаменти для поранених

Стріхарський, Стуженко

У Черкасах відбулась зустріч Андрія Стріхарського з командиром 118-ої бригади територіальної оборони (ТРО) Анатолієм Стуженком. Він особисто приїхав отримати відремонтовані автомобілі для своїх бійців.

Про це розповів на своїй сторінці в Facebook Андрій Стріхарський.

Бригада була створена у 2017 році на Черкащині, в ній служать багато хлопців з округу народного депутата – з Городища, Корсунь-Шевченківського, Шполи та інших міст та сіл області. Під час російського вторгнення у квітні 2022 року сили бригади взяли участь у боях за місто Попасна, де успішно тримали оборону протягом 14 днів. І наразі бійці бригади на найгарячіших напрямах фронту.

— Я домовився з командиром бригади Анатолієм Ільїчем про спільну поїздку до військових на бахмутському напрямку та доставлення необхідного обладнання. Наразі велика потреба в FPV-дронах, “мавіках”, РЕБ тощо, — зазначив Андрій Стріхарський.

Авто для військових

В ході зустрічі обговорювались законодавчі зміни, пов’язані з мобілізацією, та проблема нестачі особового складу. На думку командира бригади, це достатньо гостре питання, яке потрібно вирішувати.

Після цього Андрій Стріхарський відвідав Черкаську обласну лікарню, де разом з головним лікарем Віталієм Шило побував у палатах, де проходять лікування та реабілітацію поранені військові. Всього в лікарнях нашого округу надається допомога майже 600 військовим.

— Обговорили низку питань, зокрема, отримання статусу учасників бойових дій (УБД) та законодавство про зброю. Поспілкувався з братом полоненого бійця з “Азова”, який зараз перебуває у лікарні та турбується за долю брата. Пообіцяв здобути всю можливу інформацію безпосередньо в Міністерстві оборони, — сказав Андрій Стріхарський. Також передав лікарні необхідні засоби та ліки.

Стріхарський у лікарні

Отримання статусу учасників бойових дій турбує багатьох військових. 16 січня Верховна Рада прийняла закон №10062 “Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення порядку обробки та використання даних у державних реєстрах для військового обліку та набуття статусу ветерана війни під час дії воєнного стану”. Згідно із законом, в Україні планують запровадити повноцінний електронний облік військовозобов’язаних.

Зокрема цей закон вплине й на отримання статусу УБД, що буде присвоюватися кожному військовозобов’язаному при його першій реєстрації в ЄЕВР. УБД буде використовуватися для обліку військовозобов’язаних, а також для отримання ними послуг від державних органів і підприємств. Все відбуватиметься в електронному форматі, без зайвої бюрократії.

Інформація про людей, які мають право на отримання статусу УБД, зберігатиметься в окремому програмному модулі реєстру. Родичі або сам військовослужбовець зможуть подати необхідні документи онлайн.

*Реклама

Втомився читати лише сумні новини? Підписуйся на інстаграм “18000” – місце, де ділимося надихаючими історіями черкащан та рекомендаціями від нашої команди

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі
4 Коментарі
  1. То автомобіль чи автомобілі? Ви ж 18000 позиціонуєте себе як найчесніше видання, а пишете проплачену рекламу депутату. Звісно на відміну від шпак чи арсенюка Стріхарський їздить на округ і щось робить, а не тільки періодично потрапляє у скандали.

    1. Так, наше видання розміщує рекламу, маркуючи її відповідно. Не джинсує, як багато інших медіа. Що вас у цьому дивує/обурює?

      1. Оборює постійне намагання вашого видання показати, що всі джинса окрім вас, хоч займаєтесь тим же, що й інші, тільки більш тонко і не так тупо чи примітивно як даценко чи воротник. Ви або опозиція і самі чесні журналісти, або перестаньте про це говорити. Раніше, до виборів 2020р. читав тільки ваше видання, з повагою і захопленням, що нарешті в нашому болоті з’явилась журналістика, а зараз Ви відрізняєтесь від інших тільки тим, що не робите такий же примітивний контент.

        1. Повторюсь: у тексті вказано, що матеріал розміщено на правах реклами. Тут теж працюють люди, які мають отримувати винагороду за свою роботу. Редакція не існує за якісь міфічні кошти. Бюджет сайту складаєтсья з чотирьох елементів: це гроші, які донатять наші читачі; залучені гранти; кошти з реклами (яка завжди маркована); внески ІТ спільноти. Можете дослідити, що означає слово “джинса”, якщо не розумієте різниці між нею і тим, що бачите на нашому сайті.

          До речі, ви теж можу фінансово долучитися до підтримки нашого медіа – https://18000.com.ua/donate/.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *