Антидоти COVID-19. Катя Жесть для 18000 про фітнес в режимі онлайн (ВІДЕОАНОНС)

“Антидоти COVID-19” – новий проект від 18000. Ми стартуємо із циклом публікацій про історії людей, які обійшли карантинні правила не порушуючи їх. Вже незабаром розкажемо про неординарні рішення, трансформацію бізнесу, професії чи життя, до яких наших героїв підштовхнула саме епідемія коронавірусу.

Перша героїня – відома тренерка, донедавна – власниця двох фітнес-студій Катя Жесть. У першому матеріалі про те, з чого вона починала, як коронавірус змінив вектор руху її бізнесу та про силу онлайну.

– Коли я почула про коронавірус, ризик карантинних обмежень я нічого не відчувала, я була настільки заюзана тоді. У цей період мені потелефонувала моя подруга-бізнесменка і сказала: “Катя, нічого не купуй зараз, ні у що не вкладайся”. Я поклала слухавку і подумала: “Лєна, про що ти говориш, я вже все купила і кого-кого, а мене це точно не торкнеться”. Я була настільки відірвана від світу через цю підприємницьку рутину. Поки 16 березня не отримала дзвінок від іншої клієнтки, яка працює в Київській міській державній адміністрації, – пригадує Катя.

Жесть почула у слухавку дві ключові речі. Перша – з наступного дня Київ фізично вимирає. Друга – пораду піти в онлайн. І вже вранці вона сказала чоловіку, що київська студія припиняє існування.

“Дякуючи” COVID-19 черкащанка перевернула свій бізнес з ніг на голову в прямому сенсі цього слова. Тепер замість щоденних тренувань у залі вона продає свої послуги в мережі. Сьогодні Жесть – це марафони в інстаграм, індивідуальна робота з клієнтом, “лакшері”-персоналки та нова програма схуднення “Мінус”.

Деталі вже незабаром у нашому інтерв’ю, а поки дивіться найцікавіше у нашому відео-анонсі.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.