АТОвець з ампутованою рукою самостійно складає двигун вантажівки

Черкасець Вадим Мазніченко після отримання поранення в зоні АТО захопився технікою. Ампутована рука для нього не перепона. 

Про це розповідає “Суспільне”.

Чоловік мріяв про власну справу давно. Після АТО він отримав диплом юриста, пробував себе в ІТ. Згодом на виділені кошти з міського бюджету придбав вантажівку.

– Я кабіну сам поставив, це важко. Перебрав передню частину борту, і однією рукою підняв – вона он у повітрі висить. Усе реально, не бачу проблем у тому, щоб щось було неможливо, – розповів Вадим Мазніченко.

Уже чотири місяці щодня чоловік займається вантажівкою. Зазначає, що для нього це певне абстрагування від світу.

– Я в ній ковиряюсь – це як певна реабілітація. Ти повністю віддаляєшся від усього світу й відпочиваєш. Розумієш, що ця деталь зламалась, їдеш по магазинах. Там спілкуєшся з людьми, вони хвалять, роблять знижки (сміється -ред.), – пояснив АТОвець.

До цього справу з технікою чоловік не мав, тому поступово самостійно її почав опановувати.

– Усе з книжок. Я навіть у ютуб та інстаграм публікував, що книжки купив, щоб вивчати двигун. Для мене це нові знання, – додає військовий.

Також чоловік при собі завжди має камеру. На неї він фільмує все, що робить біля сідлового тягача. Потім публікує відео в мережу. Вадим сподівається, що його історія надихне такого ж ветерана АТО, як і він сам.

– Показати приклад усім: незважаючи на те, що в тебе нема руки чи ноги, потрібно добиватись своєї мети. Є такий Вадим Мазніченко, який веде інстаграм і ютуб блог, він це показує й це можливо, – зауважив чоловік.

Найбільша мрія на сьогодні для Вадима – відремонтувати автомобіль і відправитись у рейс Україною. Як показує практика, вона цілком досяжна.

Також новини “18000” є в Telegram і Viber, слідкуйте за нами в Instagram.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

Реклама

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.