Аудитори в Черкаській інфекційній лікарні знайшли порушення на 3,2 млн гривень

Черкаські ревізори виявили фінансові порушення на суму 3,2 млн грн у Черкаській міській інфекційні лікарні.

Про це повідомили в пресслужбі Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області.

Перевірка в медичному закладі тривала з 1 січня 2018 року до 31 грудня 2020 року. Ревізори встановили, що працівники лікарні внесли до звіту за грудень 2020 року інформацію щодо кількості пацієнтів, яка не відповідає інформації медичної документації. Як результат, фактична вартість медичних послуг зі стаціонарної допомоги пацієнтам, які хворіли COVID-19, завищена на 2,5 млн грн.

Також виявили випадки укладання договорів на придбання медичного обладнання та медикаментів, засобів індивідуального захисту за ціною з урахуванням ПДВ, не зважаючи на вимоги постанови Кабінету Міністрів, які звільняють від оподаткування. Це призвело до оплати завищеної вартості товарно-матеріальних цінностей на суму 300 тисяч гривень.

Крім того, встановлено оплату завищеної вартості робіт по капітальному ремонту будівлі лікарні, зокрема, блоку інтенсивної терапії на суму 200 тисяч гривень.

Через неперерахування лікарнею до міського бюджету коштів від здачі в оренду нежитлових приміщень місцевим бюджетом недоотримано коштів від оренди майна, яке належить до комунальної власності на суму 100 тисяч гривень.

За результатами контрольного заходу трьох посадових осіб притягнуто адміністративної відповідальності.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

1 Коментар

  1. “За результатами контрольного заходу трьох посадових осіб притягнуто адміністративної відповідальності.”- а чого так лояльно? Свідомо йшли на обман, свідомо порушували закон і відбудуться легким переляком? Якось дивно, пана Федорчука за таку ж суму хочуть посвдити, а тут тільки пальчиком помахають? Аудитори що, вибірково наказують?

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Останні новини