Аутсорсинг не пройде, треба збільшити чисельність оперативної служби, – доповідь 1505

Заступник начальника відділу служби 1505 Сергій Маліщук озвучив своє бачення розвитку оперативної служби.

Насамперед він повідомив, що передавати службу на аутсорсинг, як це пропонував «комунальник» Павло Карась, є недоцільним.

За словами Маліщука, представники служби вивчили досвід інших обласних центрів. Жодна із служб не працює на умовах аутсорсингу. Вони називаються гарячими лініями і контактними центрами, але підпорядковуються лише міськраді. Він додав, що на аутсорсингу працює служба в районах Києва, але столиця має негативний досвід.

За підрахунками Маліщука, на роботу відділу в такому форматі в Черкасах необхідно 5-6 мільйонів гривень щороку.

Також Маліщук понарікав на роботу комунальних підприємств, закцентувавши увагу на «Черкаситеплокомуненерго», директор якого  якраз і робив зауваження службі минулого тижня.

Маліщук запропонував диспетчеру ЧТКЕ вчасно подавати інформацію та вчасно повідомляти про заявки щодо скарг громадян. У відповідь на це Павло Карась повідомив, що очолюване ним підприємство розірве співпрацю із службою 1505 і натомість буде розвивати свою оперативну службу.

Також Маліщук повідомив, що службою втрачено архів всіх скарг з 2012 року. І додав, що йому незрозуміло, чому не було зроблено резервне копіювання.

Насамкінець він зазначив, що на  сьогодні чисельність працівників оперативної служби становить 7 осіб. Маліщук повідомив, що на сьогодні службою вже підготовлено проект рішення міської ради про збільшення чисельності служби на 5 службовців, та закликав розглянути його.

Заступник міського голови Ігор Волошин, який головував на нараді, резюмував, що необхідно або розширити штат оперативної служби або реорганізувати її.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *