Зоомагазин Леопольд

Аватар тендерного змовника отримав 6 мільйонів ремонт сільської дороги

Сільрада на Черкащині замовляє капітальний ремонт однієї з вулиць у громаді. Його до кінця поточного року може виконати місцевий підрядник, якого раніше штрафували за змову на торгах. Вартість робіт перевищує 6 мільйонів гривень.

Відповідна інформація міститься у системі “Прозорро”. 

11 липня відбулося розкриття пропозицій учасників закупівлі робіт із капітального ремонту вулиці Центральної у селі Горобіївка Степанецької територіальної громади. Свою пропозицію для участі у торгах подало лише одне товариство, а саме “СК НЕВА+”, яке запропонувало ціну у 6,378 млн гривень, що лише на 2 тисячі гривень менше очікуваної вартості закупівлі. 

Відповідно до кошторису, поданого переможцем торгів, під час виконання підряду він планує використовувати асфальтну суміш типу Б марки 1 ціною у 5,8 тисяч гривень за тонну. Асфальт буде вироблений на одному із столичних асфальтних заводів. Ціна в загальному вища за ціни, що скалися у регіоні на початок року та весну. 

ТОВ “СК Нева+” належить канівчанину Армену Авеяну. Раніше він також був власником схожого за назвою товариства “СК Нева”, що брало участь у публічних закупівлях.

У 2018 році після скарги журналіста 18000 компанію Авеяна притягнули до відповідальності за змову на торгах, яку він організував із власним батьком Авеяном Бабкетом Герасимовичем.

Як писав 18000, фірма з київською пропискою відремонтує дороги в селі на Черкащині за секретними цінами.

Оперативна інформація про Черкаси та область. Підписуйся на вайбер-канал “18000”

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *