Авіашкола та міжобласні польоти, – Боднар про плани на черкаський аеропорт

Голова Черкаської облдержадміністрації розповів, які роботи нині тривають в черкаському аеропорту. Про розвиток повітряного вокзалу та малої авіації учора спілкувалися зі спільнотою зацікавлених.

Про це він повідомив на своїй сторінці у “Фейсбук“.

“Аероклуб «Черкаси» спільно із керівництвом аеропорту представили ідеї щодо розвитку малої авіації. Аеропорт може стати зручним інтерфейсом для повітряних суден GA. А таких насправді багато. Міжобласні польоти стають все більш затребуваними серед представників бізнесу. Оглядові польоти для містян – теж користуються популярністю”, – пише Боднар.

За його словами, Авіаклуб має у планах створення авіашколи, аби популяризувати польоти серед молоді. Однак для цього аеропорту поки що не вистачає досконалого інфраструктурного облаштування: паркінгу, місць для заправки, техогляду.

“Це реально вирішити. Рухаємося в напрямку нанесення розмітки на злітно-посадковій смузі, без якої не можлива сертифікація та подальша експлуатація. Це короткотермінове завдання. Стратегічне – залучення інвестора, спрямували листи-пропозиції до профільних міністерств щодо державно-приватного партнерства”, – додає очільник області.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

По темі

коментарі

1 Коментар

  1. Ми(українці) вклали 130 мільйонів гривень (податків) щоб літати між областями?

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.