АЗС у Черкасах працювало, порушуючи природоохоронне законодавство

Екоінспектори виявили порушення вимог Закону України “Про оцінку впливу на довкілля” на черкаській АЗС.

Про це повідомляє прес-служба Державної екологічної інспекції Центрального Округу.

У Черкасах екологи провели планову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища ТОВ “Дізарт Плюс”. За ступенем впливу на забруднення атмосферного повітря цей об’єкт належить до ІІ групи.

У АЗС були відсутні робочого проекту реконструкції з розділом ОВНС на господарську діяльність та комплексного експертного звіту (висновку) та висновку екологічної експертизи. У зв’язку з цим екологи склали акт, яким зафіксовано порушення ст. 51 Закону України “Про охорону навколишнього природного середовища”.

Держекоінспекція звернулась до Черкаського окружного адміністративного суду про тимчасову заборону (зупинення) діяльності товариства, до отримання відповідних дозвільних документів.

Дослідивши матеріали справи, 20 червня 2019 року Черкаський окружний адміністративний суд виніс рішення, яким позов задовольнив повністю, застосувавши заходи реагування до товариства з обмеженою відповідальністю “Дізарт Плюс”, а саме зобовʼязати його тимчасово зупинити діяльність до отримання робочого проекту з матеріалами оцінки впливу на навколишнє середовище та висновку з оцінку впливу на довкілля.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Останні новини