Бельгійський інвестор шість років намагався узаконити землю в Черкасах

Черкаська міська рада подолала вето міського голови. Анатолій Бондаренко ветував рішення щодо надання земельної ділянки ТОВ “Дігер-2004” в оренду. Йдеться про земельну ділянку на вул. Золотоніська, 2

За подолання вето проголосував 31 депутат.

За словами представника департаменту архітектури Романа Лисенка, нині на цій ділянці бельгійський інвестор уже будує готельний комплекс. Раніше земельна ділянка була в оренді в інвестора, опісля договір оренди було скасовано.

На минулому засіданні депутати проголосували за повторне надання земельної ділянки в оренду. Проте рішення було заветовано, оскільки 30% ділянки не відповідає генеральному плану після його актуалізації.

– Думав промовчати, але мовчати не буду. Це ті 30%, які хотів забрати ваш департамент у бельгійця, – обурився депутат від ВО “Черкащани” Нарек Казарян. –  Це питання “мусолиться” ще з 2015, ваш департамент цьому підприємцю тільки ставить палки в колеса. Йому пропонувалися різні варіанти “вирішення питання”. Але, на щастя, він на це не пішов, бо у нього в голові не вкладається, щоб чиновник вимагав щось у підприємця за його роботу.

Його підтримав і депутат міськради від “Голосу” Сергій Шмиголь. Він зазначив, що згідно з рішенням міськради, яке було заветовано, підприємець має сплатити до бюджету кошти за три роки оренди землі, які вже минули.

– Якщо ми не будемо підтримувати інвесторів, які заходять, то про які інвестиції ми можемо говорити, – зазначив Шмиголь.

Окрім того, рішення публічно підтримали й решта фракцій: “За майбутнє”, “Слуга народу” та “Батьківщина”.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

Реклама

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.