Без алкоголю та пластику. Яким буде “Холодний Яр-2019”?

5-7 липня на Черкащині вже уп’яте відбудеться «Фестиваль нескореної Nації «Холодний Яр». Гасло цьогорічного фесту: «Ідея кличе крізь покоління!».

Про це повідомляють організатори.

На сцені фестивалю – найгарячіші виконавці та гурти цього літа: «Тінь Сонця», «KARNA», «Yurcash», Anatoly Tapolsky, «MOTANKA», «Сокира Перуна», «Go-A», «Вій», «КОРАЛЛІ», «Zatoczka», «Чумацький Шлях», «Wahomo», «KHORS», «Залізний Хрест».

Крім того, на відвідувачів фесту чекає незабутній відпочинок з цікавими локаціями, а саме:
— гутірки, де буде можливість поспілкуватися з цікавими письменниками, авторитетними ветеранами, політиками, істориками тощо;
— турнір MMA ;
— локація для ветеранів російсько-української війни;
— мандрівки Холодним Яром;
— ярмарок майстрів;
— наметове містечко;
— фуд-корт та інше.

– Цього року ми переїжджаємо у Суботів, – коментує голова оргкомітету «Фестивалю нескореної Nації «Холодний Яр» Зоя Бойченко. – Звісно, що багато фестивальників вже звикли до Грушківки, в кожного є там свій куточок. Але простори Черкащини безмежні і дають можливість відкривати свою красу та історію краю. Ми переїжджаємо, але запевняємо, що нове місце, як колись і Грушківка була новим, вразить! Просто повірте нам, як повірили 5 років тому, коли вирушили на перший фестиваль в невідому і таку вже рідну Грушківку..

Як і раніше, фестиваль є безкоштовним, на ньому пропагують здоровий спосіб життя, категорично заборонено вживати алкоголь. На фестивалі відбувається благодійний збір коштів на допомогу учасникам бойових дій. Так, минулого року на фестивалі зібрано майже 62 тисячі гривень для придбання тренажера для лікування опорно-рухового апарату захисників України.

Важливу інформацію щодо транспортного сполучення, залучення волонтерів, програми фестивалю ви зможете знайти на на офіційному сайті «Фестивалю нескореної Nації «Холодний Яр» https://www.neskoreni-fest.org.ua/ та на офіційній сторінці фестивалю у Фейсбуці.

Цьогоріч організатори фестивалю також анонсували акцію «Чиста планета без пластику», закликавши не використовувати пластиковий посуд, а також сортувати сміття. З цією метою на території фестивалю буде забезпечено спеціальні місця для сортування, а всі учасники фуд-корту будуть продавати їжу в екологічному посуді.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

Реклама

По темі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.