Без Бондаренка і без світла наполегливі депутати проголосували премію меру Черкас

Фото зі сторінки Черкаської міської ради

Черкаська міська рада підтримала питання преміювання міського голови Черкас Анатолія Бондаренка.

Відповідне рішення було ухвалене щойно на сесії.

Питання не було в порядку денному, однак секретар міської ради Юрій Тренкін вніс його з голосу, як і обіцяв раніше. Депутати підтримали його в ручному режимі, оскільки світло в сесійній залі вимкнули о 12:00.

За проголосували більшість депутатів. Утрималися троє: Євпак, Друмашко (“Голос”) та Мойсієнко (“Слуга народу”). Проти проголосував Шмиголь (“Голос”).

Як писав 18000, проект передбачає установити надбавку за високі досягнення у праці як керівнику, який безпосередньо займається розробленням проєктів нормативно-правових актів, проводить експертизу проєктів таких актів, в розмірі 100 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування та вислугу років.

А також здійснювати щомісячне преміювання в розмірі 400 відсотків посадового окладу, надати матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань в розмірі середньомісячної заробітної плати, надати допомогу для оздоровлення в розмірі середньомісячної заробітної плати при наданні щорічної відпустки.

Під час ефіру “18000” Анатолій Бондаренко прокоментував свою позицію щодо премії. Та пояснив, що йдеться про суму 60-70 тисяч гривень, половину з яких він нібито витрачає на пальне для відряджень у Київ.

25 листопада, міський голова запропонував зняти проєкт рішення про власне преміювання із розгляду сесії Черкаської міської ради. Однак після того Тренкін повідомив, що внесе проект на розгляд депутатів з голосу.

Оперативні новини від команди “18000” – у нашому телеграм-каналі “Шо там у Черкасах?”

коментарі
45 Коментарів
 1. Ну , вот Вы написали и …?

 2. Які проекти,що ви видумаєте,на все місто обладнано 7 бомбосховищ.Які соціально- побутові умови,ви в нього вдома були?Яка щомісячна премія,за вами тюрма плаче!

 3. Толщины подхалимы внесли предложение премировать его… (!) А разве против них попрешь? Кто будет против–вылетит изгор. совета…
  Вот так наши, народные денежки и “дерибанят”… 😥
  Приятного аппетита, Толя Бондаренко!!!

  1. Депутати не можуть вилетіти по бажанню міської ради. Їх вибирають черкащанин на виборах. Ви ж не в радянському союзі, де призначає керівництво.

  2. Згоден з Вами.Добре що є люди які не бояться сказати правду. Не має кому депутатів почистити всі тільки про свої кармани дбають Чув що наш мер живе в санаторію Світанок. Не знаю як Зараз раніше розїджав там по Дніпру на гідроциклі.

  3. Мені дуже сподобався Ваш коментар в 10. Жаль мало людей з правильним розумінням. Слава Україні.

 4. Буду голосувати як і раніше за Євпака!!!

  1. Країна дибілів і дибіли ж таких і вибирають. Відкриють кордону залишаться бандюки як Толян і пенсіонери. Приречена країна

 5. Не вдавиться сука

 6. Щоб тебе вда…вило

 7. Усі”‘розумнимки” із своїми негативними коментами ,проживіть хоч один відповідальний день з розкладу Анатолія Бондаренка.Клепки не вистачить.
  Він- найкращий,Анатолій Бондаренко-Хозяїн і Чоловік з великої літери.Слава Україні і побільше б таких козаків.

  1. Толя Залізяка найрозумніший, так 🙂

  2. Походу ви його дружина, Елі? Мабуть тільки ви це і помічаєте, раз так близько і напару з ним контактуєте і заробляєте. Хазяєва та Чоловіки з великої літери, зараз на фронті, а не деребанять тендера і міський бюждет. Досить з нас таких ” козаків- дільців” – все розкрали у нашій країні! Хочу вам всім нагадати, як пан мер пройшов на 2 термін. Явка 30% , десь. З яких, трохи більше за половину, за пана Бондаренка. Тобто 15% черкащан його вибрали, оце улюбленець бабусиних сердець. Дякую Вам, любі черкащани, за Вашу байдужість і аморфність на виборах. Тепер, наші Черкаси ,знає вся країна. Як місто з бандитською владою, у якої кришу зірвало від влади та грошей. Як місто з кучою схем з тендерами і забудовами. Місто, де Карась, відчуває себе, як риба у воді. Коли вся країна економинь – нам так навалили того тепла, що живем з відкритими вікнами. Ну а схема, коли власник плиточки ,закуповує за рахунок міського бюджета, у себе ж плиточку – це легенда. Про екологію міста та стан повітря – взагалі мовчу. Доречі, привіт його жінці, вона ж цим опікується.

  3. Проживали і не один день і не один рік, з великої літери ніхто нікого не називав, але преміїї 400% ніхто не отримував. Пенсіонери виживають на 2800 грн, а такі горе- керівники преміями хизуються… не соромно?! В горлі нічого не застрягне???

  4. Жах!!! Хизуватись премією в 400 % !!!

  5. Валері, не паліться так явно

  6. А давно людина з купленими дипломами, з кримінальними справами стала вважатися розумною? У справжнього хазяїна і у дворі порядок, і в хаті. У бондаренка срачі всюди. бондаренко – це МАФ – сараї, труси в центрі міста, розпродана Соснівка, неякісна плитка, зруйнована історія, будівництво без парковок, гроби – маршрутки, сміття. Сміття всюди – в повітрі, на тротуарах, на дорогах. Бондаренко – це жахіття Черкас. P.S.Враження, що після валерії з матір*ю, коменти почала строчити старша донька.

  7. На кремль працює! Які ще заслуги? Це люди, мають заслуги! Єнергетики, правоохоронці, військові, медики, ось то має отримувати премії, а не лицеміри!

  8. Ну прямо без вазеліну……

  9. Зараз сльозу пущу на коментар підхалимів.

  10. Як би там не було,але не бідує наш мер ,тож в умовах війни і коли більшість пенсіонерів ледь отримують 2 тисячі гривень на місяць ,соромно призначати премію та щей матеріалтну допрмогу і оздоровчі ,невже навіть зараз ,коли країна живе в таких скрутних умовах вам ,все мало ?! Хай вам завжди буде мало ,краще б пораненим тим ,що лежать в наших лікарнях теплі речі купили ,та продуктовв набори ,їм сили відновлювати треба ,а на тих харчах що в наших лікарнях сили не відновиш. Коли вже наша влада стане порядною ?!!.Слава Україні !

  11. Бережи Боже від такого ХОЗЯЇНА…

 8. Елі,а ви жили з ним один день?

 9. Ну да, пенсіорам 66грн а їм премія 70тисяч не хило.

 10. А цей коментар достатньо лайтовий? Читати таке можна? Дивіться, жодної агресії і лайливого слова)) Пишу : пан мер, дуже НЕ чоловік та НЕ з великої літери і таких ” козаків” нам не треба.

 11. А щось самім для міста зробити можна,чи тільки помилки та критику помічаємо ?!

  1. Мовчи краще “роботяга”!!!

 12. От же ж сволота ненажерлева, який бензин, с*ка, він на Київ таксує по 3 рази на день, чи що? Які відрядження? Люстри та шпалери їздить вибирать на нове гніздечко, а балачок …

 13. Ну так може досить його вже обирати? Купа незадоволених (більшість) але хтось же його обирає

 14. І як вона в горло полізе ця премія ? Війна, розруха, люди ледве кінці з кінцями зводять. Я зі своєї мізерної пенсії хоч по трохи на ВСУ шлю, а тут… Немає слів. Цензурних! Козак? Ганьба на всю Україну. Максимальні репости прошу у всіх мережах. Нехай вся країна знає про це позорище!

 15. В країні ВІЙНА, а БАНДИТИ при владі премії самі собі виписують, що цей так званий мер зробив для міста???

 16. А на що йдуть відрядні, якщо бензин купує за премію?

 17. Дурдом йде війна яка премія пенсіонери живуть за2300 гинуть воїни схаменіться майте повагу до матерів в яких загинули сини є поранені воїни їм віддайте

 18. Скнара. Подивіться його біографію – це наука як негідники добираються до влади. Чомусь інші мери відмовляються навіть від 100 відсотків премії, а цьому ” вундеркінду” все мало. Де були журналісти перед виборами- мовчали! А компетентні органи може не знали, чи не вміють перевіряти?Тепер соромно нам за своє місто. А хіба депутати кращі? Зачищено все, щоб совісні розумні патріоти не могли зайти у владу.

 19. На премії та винагороди кошти є, а які дороги? Ви були на Чорнобаї,бачили дорогу на Бурімку? Та це просто жах,скоро автобуси перевертатимуться.

 20. Існує два ворога: завнішній і внутрішній. Маючи такого внутрішнього ворога іноді дивуєшся звідки вони повиповзали. Коли люди збирають кошти на потреби ВСУ щоб домогти нашій країні «воно» бере собі 400% премії з місцевого бюджету. Мабуть совість цієї «людини» давно сгнила.

 21. За розграблений садочок по Припортові 10 мера потрібно судити , а не давати премії

 22. 👎нехай приїде центральне телебачення і він цей розповість усім Українцям за які такі заслуги така премія.Господи збережи нас ,🙏

 23. Це вже край всіх дозволених меж,це знущання над народом з особливим цинізмом,після такого про яку людяність,мораль,єдність можна взагалі говорити,з такою “владою” і ворогів не потрібно….СТИДОБА!!! СРАМ!!! ГАНЬБА!!

 24. Я живу в багатоповерхівці….таких 3 на місто, через відключення світла, в нас немає води і опалення,і є шанси бути без опалення зиму,бо через вимкнення системи вийде з строю.
  Шкода що мер не знає про такі ситуації …..
  Хоча все можна вирішити.

  Якщо у Вас при вимиканні світла тепло і є вода і газ,це щастя…..

 25. Про вибори: не головне, кого вибрали, головне, як рахують… А в кого є гроші підкупити рахункову комісію? Питання є? Питань нема. Пропоную створити аудит на рахункову комісію. Після війни народ не допустить хамства. Цих депутатів разом з мером до відповідальності.

 26. В країні війна вони за премію голосують. Су….Не має слів Ганьба. Людина честі так не робить. Прзажиралися деякі депутати.

  1. «Кожен народ має ту владу, на яку заслуговує»

 27. «Кожен народ має ту владу, на яку заслуговує»

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *