Черкаські депутати майже одноголосно проголосували за бюджет розвитку

Черкаська міська рада проголосувала за бюджет розвитку на 2021 рік. Загальна його сума – 530 мільйонів гривень.

“За” проголосували 39 депутатів. Із тих, хто брав участь в голосуванні, всі депутати підтримали проект, крім Любові Майбороди, яка “утрималася”. Не голосували Надія Івашкова (“Голос”), Оксана Мелікова (“Слуги народу”), Владислав Пустовар (“Черкащани”).

Секретар міськради Юрій Тренкін представив уточнений бюджет із правками, що були погоджені на погоджувальній раді депутатів.

Зокрема, депутати проголосували за зняття коштів із нашумілої реконструкції Долини троянд на користь фінансування програми “Безпечне місто”. Також зняли 3 мільйони гривень із ремонту в Третій міській лікарні. Ремонт нібито буде зроблено коштом програми “Велике будівництво”.

На прохання депутата міськради Павла Карася 5 мільйонів гривень спрямували з резервного фонду на ремонт безгосподарчих мереж.

Депутатка міськради від партії “За майбутнє” Любов Майборода розкритикувала ухвалення бюджету. Зокрема, той факт, що в ньому закладено 172 млн гривень, які, за даними профільних департаментів, не буде отримано до бюджету з продажу майна.

– Ми втратили три місяці, нас спеціально загнали в кут. Виконком не є професійним і не поважає директорів департаментів. Це має бути остання сесія, коли ми так приймаємо бюджет, – обурилася Майборода.

Голова фракції “За майбутнє” Геннадій Шевченко заявив, що позиція Любові Майбороди не відповідає думці фракції.

– Так, бюджет неідеальний, але ми маємо за нього проголосувати, – сказав Шевченко.

Натомість мер Черкас Анатолій Бондаренко зазначив, що віднайти 172 мільйони для бюджету можна, продавши з аукціону земельну ділянку розміром 120 га у Південно-Західному районі.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Останні новини