Без відкритих слухань. У Черкасах хочуть обговорити житлову забудову Замкового узвозу онлайн

У Черкасах через карантин не відбудуться відкриті слухання щодо врахування громадських інтересів до проєкту містобудівної документації «Детальний план території Замкової гори та Пагорбу Слави в місті Черкаси».

Про це інформують на сайті Черкаської міської ради.

Громадян та представників установ, організацій та підприємств запрошують для проведення розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо проектів містобудівної документації детальних планів території в місті Черкаси.

Йдеться про проекти виконані архітектором ФОП Фадеєв Сергій Анатолійович (м. Черкаси) на замовлення департаменту архітектури та містобудування Черкаської міської ради.

Ознайомитися із проєктом можна в онлайн режимі на офіційній сторінці Черкаської міської ради в розділі «Розвиток міста». Завантажити текстові та графічні матеріали можна ТУТ.

Відповідальна особа за організацію розгляду пропозицій – начальник відділу містобудівного кадастру та ГІС управління планування та архітектури Балаба Федір Леонідович.

Контактні телефони департаменту архітектури та містобудування:

36-01-71 – головний архітектор міста;
32-57-99 – відділ містобудівного кадастру та ГІС;

Пропозиції до проектів детального плану території подаються на адресу департаменту архітектури та містобудування Черкаської міської ради у письмовій формі або на електронну пошту: balaba.f@chmr.gov.ua.

Строк подання і завершення розгляду – з 5 серпня до 5 вересня 2020 року.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Віктор Євпак

По темі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.