Безоплатна праця, відсутність меддопомоги та конфлікти, – результати моніторингу Черкаської колонії

Під час моніторингового візиту до Черкаської виправної колонії № 62 працівники Секретаріату Уповноваженого з прав людини виявили низку порушень.

16-17 липня члени моніторингового візиту конфіденційно поспілкувалися із засудженими, безперешкодно відвідали медичний заклад, який розташований на території установи, штрафні, виробничі та інші приміщення установи.

Під час візиту встановлено, що керівництвом колонії вживаються заходи щодо приведення умов тримання осіб у відповідність до встановлених вимог. Однак під час візиту монітори виявили низку порушень вимог національного законодавства та недотримання міжнародних стандартів у сфері поводження з в’язнями.

Під час спілкування з персоналом установи та засудженими наголошувалося на необхідність посилення профілактичних заходів щодо протидії впливу кримінальної субкультури. Адже засуджені негативної спрямованості мають змогу чинити вплив на  інших осіб, які відбувають покарання в цій установі. Їм нав’язують певні традиції, правила, норми і ритуали. Як наслідок, проявляється ворожість до персоналу установи та підвищена агресивність у поведінці.

Умови тримання у дисциплінарних приміщеннях є неналежними: приміщення камерного типу, дільниці посиленого контролю, дисциплінарного ізолятора не забезпечені належним природним і штучним освітленням, відсутня припливно-витяжна вентиляція.

Також були виявлені грубі порушення вимог трудового законодавства в частині оплати праці. Із засудженими не укладено цивільно-правових угод. Від них надходили скарги на відсутність проведення з ними роз’яснювальної роботи та непоінформованість про розмір нарахованої їм заробітної плати. Адміністрацією установи не дотримуються правила охорони праці, техніки безпеки і виробничої санітарії.

Поряд з іншим моніторами виявлено проблеми у сфері медичного забезпечення засуджених. В установі не організовано своєчасне надання медичної допомоги, під час візиту були виявлені хворі, які перебували у тяжкому стані здоров’я та потребували госпіталізації.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.