Більше двох тисяч правоохоронців Черкащини забезпечуватимуть порядок на виборах

2112 правоохоронців та 1599 фахівців ДСНС забузпечуватимуть порядок і безпеку під час проведення виборів на Черкащині. 

Про це повідомляє ГМ “ОПОРА“.

Начальник головного управління Нацполіції в Черкаській області Валерій Лютий розповів, що для охорони публічного порядку в день виборів в області буде задіяно 2112 працівників поліції та військовослужбовців Нацгвардії.

– Ми просили допомоги в Нацполіції, бо нам трохи не вистачало людей. Було надано 50 працівників з Києва і ще 50 працівників з іншого регіону. Вони нам допоможуть в забезпеченні порядку. Окрім того, створено спеціальний резерв. Службовці Нацгвардії не залучаються для несення служби на дільницях, – зазначив Валерій Лютий.

Лютий додав, що за кожною дільницею закріплено по два співробітники поліції.

Як повідомив речник управління ДСНС в Черкаській області Костянтин Проценко, у складі 1599 “надзвичайників” будуть представники кількох структур.

– Загалом за пожежну та техногенну безпеку відповідатимуть 1599 співробітників із кількох структур. Зокрема, це безпосередньо 814 співробітників ДСНС у Черкаській області, 609 добровольців із місцевих пожежних команд та 176 курсантів з інституту пожежної безпеки, – коментує Проценко.

У свою чергу заступник начальника ГУНП в Черкаській області Євген Рогачов проінформував, що на сьогодні до поліції надійшло 180 повідомлень про можливі порушення виборчого законодавства.

– Відкрито сім кримінальних проваджень. Три з них стосуються статті 157, тобто перешкоджання здійснення виборчого права. Це щодо інцидентів у Черкасах, Звенигородці та Смілі. Також ми розслідуємо інформацію про можливий підкуп, два факти хуліганських дій та крадіжки в Каневі агітаційних кубів, що здійснене невідомими особами, – зауважує Євген Рогачов. – Також складено дев’ять адміністративних протоколів. Вісім з них стосуються частини 2 статті 212-13 – це розповсюдження агітаційних матеріалів без вихідних даних, ще одна адмінсправа – по частині 1 статті 212-14 – це порушення розміщення агітаційних матеріалів. Всі ці справи спрямовані до суду.

У день виборів на дільницях по всій області також працюватиме понад 50 короткотермінових спостерігачів “ОПОРИ”.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.