Більше не вакцинуватимуть публічних осіб від COVID-19 за залишковими дозами

Нові зміни до Дорожньої карти не передбачають можливості вакцинувати публічних осіб залишковими дозами.

Про це повідомили на сторінці Міністерства охорони здоров’я України в фейсбуці.

“Згідно з наказом Міністерства охорони здоров’я України № 745 від 16.04.2021 про внесення змін до Дорожньої карти з вакцинації проти COVID-19, залишкові дози вакцин більше не можуть використовуватися для щеплення публічних осіб”, – зазначають у МОЗ.

Відповідно, персональні дані публічних осіб, надані для вакцинації проти COVID-19 залишковими дозами, знищено згідно з законодавством.

Нагадаємо, 11 березня 2021 року МОЗ дозволило щеплювати залишковими дозами вакцини пріоритетні групи ризику з наступного етапу вакцинації. Якщо вакцинувати представників визначених груп із наступного етапу було неможливо, для популяризації вакцинації залучали публічних і громадських діячів.

Нині ж в Україні вакцинують пріоритетні групи з першого, другого і частково третього етапів, а саме медиків і працівників закладів охорони здоров’я, мешканців та персонал будинків для літніх людей та спеціалізованих інтернатів, учасників Операції об’єднаних сил на Сході України, соціальних працівників, священнослужителів, олімпійців і паралімпійців, які представлятимуть Україну на змаганнях в Токіо у 2021 році, освітян, які залучені до проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО), співробітників патрульної поліції, Державної служби з надзвичайних ситуацій та прикордонників, а також людей віком від 65 років.

Реклама

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.