Більше півтисячі черкащан побували на цьогорічному Дні кар’єри в ІТ (ФОТО)

Учора, 22 травня, у черкаській філармонії вчетверте відбувся IT Career Day. Цього разу його відвідали більше 500 учасників. Протягом дня вони могли послухати мотивуючі лекції, спробувати свою удачу у конкурсах, вікторинах, лотереї та навіть позмагатися із чатботом.

Організатором виступила громадська організація Cherkasy IT Cluster.

 

Захід було поділено на дві частини: екпо-зону та спікер-зону.

В експо-зоні розташувалися зі своїми стендами представники 13 черкаських ІТ-компаній: SPD-Ukraine, eKreative, Master of Code, Interlink, DefaultValue, CoreValue, Bidon, Everlabs, QAMadness, Visual craft, Ringostat, QATestLab, Ringostat, а також банк-партнер заходу Ukrsibbank.

У невимушеній атмосфері відвідувачі мали змогу поспілкуватись із ІТ-фахівцями, дізнатися більше про кожну з компаній, а також подати своє резюме для подальшого працевлаштування у команді.

Другою не менш цікавою частиною стала спікер-зона, де практики ділилися з відвідувачами власними успішними кейсами. Для структурування отриманої інформації, цього року виступи було поділено на три частини: мотивація, освіта та стратегія. Після виступів охочі могли поспілкуватись зі спікерами у форматі питання-відповідь.

На завершення лекцій серед найактивніших слухачів організатори розіграли цінні призи. 12-річний школяр, який поставив найбільше питань спікерам, отримав VR Box. Окрім того, він матиме змогу побувати на екскурсії в одній із найуспішніших ІТ-компаній міста.

– Наша мета – зібрати найактивніші ІТ компанії міста, щоб показати молоді, студентам, школярам, людям, які хочуть перекваліфікуватися, можливості для розвитку, які є в нашому місті, – говорить організаторка заходу, керівник громадської організації Cherkasy IT Cluster Анастасія Негода. – Нам важливо донести, що в місті є ІТ-спільнота, частиною якої може стати кожен. За дослідженнями, сьогодні Черкаси входять десятку міст за кількістю ІТ-спеціалістів. А це значить, що можливості для побудови кар’єри у галузі є не тільки у містах-мільйонниках, а і в менших містах, як Черкаси.

Автор фото – Максим Гривас

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *