Більшість повідомлень про “замінування” Черкас надходили з Росії, – поліція

У Національній поліції стверджують, що більшість повідомлень про “замінування” у Черкасах та інших містах України надходили з поштової адреси товариства, зареєстрованого в Російській Федерації.

Про це повідомив перший заступник голови Національній поліції України В’ячеслав Аброськін. 

Повідомлення про замінування в Черкасах почали надходити до правоохоронців у травні. Так, 17 травня було повідомлено про замінування 13 об’єктів, 21 травня – надійшла інформація про 30 будівель, 24 травня – знову про 30 об’єктів, 7 червня – також про близько 30 будівель, 10 червня – про замінування 7 об’єктів. В усіх випадках інформація була неправдивою, жодних вибухонебезпечних предметів виявлено не було.

Кожного разу про замінування інформували електронним листом, що надходив у поліцію. Окрім того, також був випадок телефонного повідомлення про “мінування” поліції та магазину “Кооператор”. Жінку, що телефонувала, було затримано.

Аналогічна “хвиля замінувань” пронеслася всією Україною. Торговельні центри та будинки “мінували” у Києві, Дніпрі, Львові, Луцьку, Рівному, Харкові, Запоріжжі, Миколаєві, Полтаві, Одесі та Генічеську.

За словами першого заступника голови Національній поліції України В’ячеслава Аброськіна, більшість повідомлень про замінування надходили з Російської Федерації.

– Уже можна сказати, що більшість повідомлень про замінування надходили на електронні адреси різних організацій та підприємств з поштового сервісу з присвоєною ІР-адресою у вказаний часовий період, яка належить ТОВ, що зареєстровано в Російській Федерації, – зазначив Аброськін.

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *