Біля Будинку торгівлі планували зупинку з електронним табло. Чиновники не погодили

У Черкасах могла з’явитись сучасна зупинка на “Європейській” площі в Черкасах. Однак її проєкт не погодили в департаменті архітектури та будування. 

Про це в коментарі “18000” розповів співвласник ТОВ “Будинок торгівлі” Костянтин Чернецький.

За його словами, Черкаська міська рада погодила розміщення зупинки у складі будівельного проєкту Будинку торгівлі.

– Для встановлення комплексу ми замовили розробку дизайну. Це проєкт сучасної технологічної зупинки, стилізованої під Будинок торгівлі. Він передбачає класні елементи, типу електронного табло, зарядки для гаджетів, відеоспостереження, мапи міста тощо, – пояснив Чернецький.

Він розповів, щодо заяви з видання містобудівних умов і обмежень на будівництво об’єкта співвласники звернулися через ЦНАП ще 25 лютого.

– За законом, на ухвалення рішення або мотивовану відмову профільний департамент має десять робочих днів від дня реєстрації заяви. Але відповідь ми отримали 8 червня. Директор департаменту архітектури та містобудування міської ради Артур Савін надав лист (що взагалі не передбачено ЗУ «Про регулювання містобудівної діяльності») про повернення нашої заяви без розгляду з підстав, які для нас незрозумілі, – пояснив Костянтин Чернецький.Водночас у коментарі “18000” директор департаменту архітектури й містобудування Артур Савін зазначив, що чиновники не хочуть бачити на оновленій площі зупинковий комплекс із елементом торгівлі.

Нагадаємо, вчора “18000” писав про петицію, яку опублікував на сайті мерії житель Черкас. Він пропонував встановити зупинку на площі біля Будинку торгівлі, адже людям, які чекають транспорт, немає де сховатись від сонця й дощу.

Також новини “18000” є в Telegram і Viber, слідкуйте за нами в Instagram.

Реклама

коментарі

1 Коментар

  1. Що тут незрозуміло? Не занесли савіним і тохам, от і відмова

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.