Зоомагазин Леопольд

Біля палацу на Черкащині знайшли історичні артефакти (ФОТО)

Історичні артефакти виявили на території лісопарку біля Мисливського палацу графа Шувалова, що на Тальнівщині. Знайшов їх Костянтин Кутвіцький.

Про це повідомляє “Суспільне“.

Артефакти знайшов охоронець Мисливського палацу Костянтин Кутвіцький. Виявив їх на території англійського лісопарку. Він оточує палац та займає площу близько шестисот гектарів. Серед знахідок – підкова козацької доби, монети часів царизму, польської шляхти та елементи одягу.

– Я здавна цікавився історією англійського лісопарку графа Шувалова, так само палацу, який у ньому знаходиться. Тому у мене така завзятість – викопувати історію із землі і її вивчати, – каже Костянтин Кутвіцький.

За його словами, колись тут вирувало життя: власники палацу організовували полювання, прогулянки верхи, а в озерах, що на території парку, розводили форель.

Про те, що ця місцевість багата на знахідки, розповідає і журналіст та краєзнавець Валентин Гордєєв. Чоловік цікавився історією, відродженням палацу та паркових угідь. На основі досліджень написав книгу:

– Для полювання була дальше місцевість, і навіть був звіринець, в якому, розповідали мені очевидці, були леви, були тигри, – каже журналіст та краєзнавець Валентин Гордєєв.

Валентин додає, що унікальні в парку не лише знахідки, а й рослини, яких тут налічується до сорока видів, та водойми. Серед таких – криниця з лікувальною водою.

– Це записано у медичних картках людей, які зараз живуть здорові у Тальному, родичі, до речі, Шевченка. Їм ставили діагноз “камінці”. Тож брали вони цю воду коли приїжджали на лікування. Потім лікарі виявили, що камінців уже нема, – говорить Валентин Гордєєв.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *