Бізнес долучається до збору 18000: СТОВ “Перемога” спрямувало 25 тис. грн на перемогу

Сільськогосподарське товариство «Перемога» підтримало збір “18000” та Вікторії Хамази на закупівлю дронів та евакуаційних автівок для Збройних сил.

Підприємство перерахувало на збір 25 тисяч гривень.

– Наше підприємство має назву «Перемога», і тому працювати на перемогу України – це наша доля. Щотижня ми виділяємо десятки і сотні тисяч гривень з доходів з молока на фінансування потреб наших мобілізованих працівників, на купівлю пікапів конкретним підрозділам 10-го армійського корпусу, батальйону ТрО Золотоніського району, на оплату лікування і реабілітації поранених воїнів, і звичайно долучаємося до зборів надійних волонтерів.

Наша команда твердо переконана, що зараз йде війна кожного, хто знає солов’їну, кожного, хто любить свою землю і свої родини, і бажає мирного майбутнього своїм дітям і онукам.

Ми завжди беремо участь в зборах команди журналістів 18000, оскільки давно слідкуємо за їх професійною роботою і цінуємо її.

І впевнено підтримуємо збір «Миколайчик для Черкащан». Ми активно закликаємо всіх земляків долучитися і перевиконати план!

Нехай наша підтримка зігріє наших Воїнів і прискорить нашу Перемогу! – коментує керівник СТОВ «Перемога» Дмитро Соломаха.

Видання 18000 дякує підприємству за допомогу і закликає свідомий бізнес долучатися до нашого збору.

Нагадаємо, ми збираємо 3 млн грн на дрони та медичні евакуаційні автомобілі для черкащан в ЗСУ.

Як писав 18000, агропідприємство з Черкащини пожертвувало 120 тисяч на збір для військових

Хочете долучитися до збору? Ось наша монобанка.

Перевірена оперативна інформація про ситуацію в Черкасах та Україні. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *