Бондаренка пропонують преміювати на 400 відсотків

На сайті Черкаської міської ради з’явився проєкт рішення про преміювання міського голови, встановлення йому надбавок, надання матеріальної допомоги у 2024 році.

Його зареєстрував секретар міської ради Юрій Тренкін.

У проєкті пропонують:

 • установити надбавку за високі досягнення у праці як керівнику у розмірі 100 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування та вислугу років;
 • здійснювати щомісячне преміювання в розмірі 400 відсотків посадового окладу;
 • надати матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань в розмірі середньомісячної заробітної плати;
 • надати допомогу для оздоровлення в розмірі середньомісячної заробітної плати при наданні щорічної відпустки.

Зазначимо, що це питання традиційно виноситься на голосування в кінці кожного року і так само традиційно підтримується депутатським корпусом.

Наприклад, у 2022 році Бондаренко казав, що йдеться про суму 60-70 тисяч гривень, половину з яких він витрачає на пальне для відряджень у Київ. Також пояснював, що його родина витратила в 3-4 разів більше коштів, ніж премія, на благодійність.

Раніше, у 2019 році Бондаренко відмовлявся від премії, адже він “людина не бідна”. Потім, коли депутати проголосували за преміювання, він обіцяв премію віддавати на лікування онкохворим дітям. Далі він казав, що премія відправлятиметься у фонд міського голови.

Стань Миколайчиком для воїна! Долучайся до мегазбору “18000” і Хамази та збирай з нами 3 мільйони на подарунки захисникам. Відправляй свій важливий донат на банку.

коментарі
18 Коментарів
 1. Люди,схаменіться,це виглядає як-ми тобі і ти нічого не бачиш.У нього що,у каманах свистить,він не дотягує від зарплати до зарплати,у нього діти на передку чи ліків нема за що купити???
  Це наші гроші і тільки нам вирішувати такі питання.

  1. Наш мер відключив коменти в фейсбуці, який же він у нас вразливий! Все до серця бере.
   Вірніше- до карману.
   А думка людей- до заднього місця

 2. Мабуть, потрібно преміювати за підготовку до зими. Особливо доріг Черкас, по багатьом до цього часу проїхати неможливо.

 3. Чесно кажучи так як була організована робота з посипанням вулиць в місті, два дні люди скаржилися. Яку йому премію. За наші податки ще йому таку премію. (((

 4. Повний треш

 5. Людям , доброго дня.
  Я, от, дивлюся на цього “кандидата”. І думаю. Навіщо ви його вибрали?
  Він не має обіймати посаду , до речі і ті “люди” хто запропонував ці гроші. Це ганебний вчинок.
  І до воїнів і до дитячих будинків і до населення.
  Є гроші – купіть дрони. Все.
  Живи на зп. Бо люди і того не мають. Країні вижити потрібно. Якже ви люди не розумієте? То їх знімати потрібно.
  Казав Господь: “по справах їх судити “.
  От і подивіться
  Якщо в минулому людина крала чи аферою займався, може має судимість , то і до влади і на держ посади немає дороги. А ви виборці- вибираєте, що ліва нога захоче. От тепер і чухате там де несвирбить. Урка є урка.
  Він і його команда аферисти, так чи по їншому , будуть займатися тим чим займалися і раніше. Обкрадати, дурити, лицемірити бо це лице “вора в законе грабить и красть”.
  Таким при владі немає місця. При чому кожний з них має відповідати мер і заступник, секретар. Так, вся команда і депутати міськ ради. Ви бачите хибне рішення, громада прийшла зняла з посади причому всіх гамузом. Все тут, поставили других людей. Ви там живете от дивіться кого? Але другого шансу немає.
  Громада-керує.
  А то виходить тойщо краде і обманюе, при владі , а розумні люди з гарними проектами , патріоти не в ціні.
  Все з цим все ясно. Зняти з посади і навіть в кочегари не беріть таких. Бо будете в них ще своє вугілля купувати або дрова чи чим ви там палите. Це пройдисвіт. Гнати його. І всю ту команду , адміністрацію в шию. І у вашій громаді для них праці не має бути. Вони вас зневажають за ваші гроші сміюця з вас і ваших дітей з воїнів які загинули і діточки сиротами зосталися. Немає там в душі о крім цинізму, нічого.
  Справи – по справах судіть та робіть вибір.

 6. Мене обурюе, що ЦЕ трапляеться кожного року i депутати голосують “ЗА”! Яка мат. допомога? Яке щомісячне преміювання в розмірі 400 відсотків? В краiнi вi*на, треба грошi на зброю, дрони, авто…А мат. допомога на лiкування воiнам, що повернулися з окопiв, на протези??? Моя думка – це просто нахабство! Уявляете, ЩО було б, якщо ТАК робили б усi мери! Значить, на ялинку грошi витрачати недоречно, а на ПРЕМIЮ МЕРУ – якраз “ДОРЕЧНО”? Невже це пройде, як завжди?

 7. Толя, чи ти не ох….їв? Чи тільки секретар ? Премія за які досягнення? Ви всі там їб@нуті?

 8. Толя, за що тобі премія? За які досягнення?

 9. Цього телепня разом з усіма депутатами і тренькіним, треба звільнити і громаді міста пора підіймати це питання.

 10. Це виглядає як корупція! Депутати не займайтеся підлабузництвом . Пам’ятайте, що йде війна! Не надійтеся, що війна все спише! Все це виглядає бридко!

 11. Пропоную видати Бондаренку з десяток своіх пенсій, що вийде вдвічі менше за його оклад. Але децентралізація в цьому випадку не зовсім доречна, щоб вирішували на місці про своі преміі та оклади.

 12. Яка премія ? Нікого не можє бути більша зарплатня і премія чим в хлопців ті що віддають своє життя

 13. пане міський голова бондаренко.пане тренкін..а чому не виплатили чорнобильцям-ліквідаторам грошову компенсацію на харчування за жовтень-листопад 2023р.ж
  забрали для себе на преміальні..схаменіться

 14. На фронт его и его команду в перших рядах .Вот там и будут премии на передке

 15. Преміювати????!!!!!! За що!!!!????
  Бондаренко себе не обділить. Не вірю його брехливим заявам!!!!!

 16. Сраколизы решили деньги черкащан поделить себе в карманы..Того ПАДЛО Трынкина колбасу “ТМ Смаковинка” принципиально ниразу некуплял и другим несоветую..в Украинских Колбасах есть намного лучше продукция..а не этих Барыг..Которые Зажрались!!! Вместо того что б все свои деньги направить на ВСУ

 17. Предлагаю Бондаренко и всем его ДУПОЛИЗАМ (Трынькину, Карасю, Дисканту и Любке Мояборода) пойти в ТЦК и в Авдеевку..Там будет “Чесна Вигода” и Премия!

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *