Бондаренко каже, що “встелить” Долину троянд плиткою, але весною

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко пропонує перерозподілити кошти із реконструкції Долини троянд на озеленення скверу «Юність». Нині йдеться про суму в 4 млн грн із 10, які раніше передбачалось спрямувати на вкладення плитки в Долині троянд.

Про це повідомляє прес-служба міськради.

Цитуючи мера Черкас, у мерії інформують, що “провели громадські обговорення і запросили найкращих архітекторів” для проектування оновленої Долини троянд.

– І ця реконструкція розпочнеться, але весною. Бо якщо ми почнемо роботи зараз, то до зими закінчити їх не встигнемо, – пояснює мер мотивацію перерозподілу коштів.

Натомість у сквері “Юність”, окрім заміни асфальтного покриття на декоративне мощення, встановлення нових лавочок і ліхтарів, влада планує вже на весну створити сад магнолій.

Нагадаємо, 16 серпня відбувся аукціон із визначення переможця закупівлі робіт із реконструкції Долини троянд.

Як ми вже писали раніше, міська влада в особі КП “Дирекції парків”, попри обурення громадськості, планує встелити на території парку понад 10 тисяч квадратних метрів бетонної плитки.

Очікувана вартість робіт складає понад 10 млн гривень.

У мережі запустили флешмоб #замістьплитки, суть якого – продемонструвати владі, що в місті є більш нагальні потреби, аніж реконструкція парку.

Натомість аудитори ДАСУ виявили порушення під час закупівлі вказаних робіт.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.