Бондаренко називає інформацію про інфікованих COVID-19 “пустопорожньою писаниною”

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко запевняє, що ситуація з поширенням COVID-19 в обласному центрі під контролем.

Він зазначив у фейсбуці, що щодня в місті зростає кількість протестованих громадян. Інфіковані отримують необхідну медичну допомогу.

Окремо Бондаренко висловив думку про те, що інфіковані помирають не від коронавірусу, а від супутніх хвороб.

“Приріст хворих у кількості 1-2 за день – це не різкий скачок, як зараз дехто пише. Показники смертності у нас, на щастя, в рази менші за багато інших областей України. І якщо проаналізувати і їх, то ці випадки стали летальними через багато інших супутніх факторів: вік, додаткові хвороби, пізнє звернення і тд”, – пише мер.

Насамкінець він порадив своїм підписникам “не дозволяти маніпулювати собою і піддаватися паніці”.

“Довіряйте статистиці, а не пустопорожній писанині. Повірте, ситуація дійсно під контролем. Тому працюємо, гуляємо на свіжому повітрі, ходимо в магазини за продуктами – з дотриманням всіх вимог. Наше здоров’я – в наших руках”, – резюмував Анатолій Бондаренко.

Як повідомляв “18000”, на сьогодні в Черкаській області зафіксовано 363 випадки інфікування COVID-19. З них 135 – у Черкасах.

Варто зазначити, що протягом цього тижня в області майже не фіксували нових випадків захворювання. Їхня кількість коливалася у межах 2-3 нових інфікувань щоденно. Лише за останню добу в МОЗ повідомили про суттєве зростання – 13 нових випадків коронавірусу.

Нагадаємо, ще в березні Бондаренко казав, що ситуація з коронавірусом найскладніша з часів незалежності України і “напевне існування всього світу”. На той момент у Черкасах не було жодного підтвердженого випадку інфікування.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *