Бондаренко не бачить підстав для посилення карантину в Черкасах

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко говорить, що ситуація із хворими на коронавірус у Черкасах цілком контрольована.

Про це він розповів сьогодні під час стріму у своєму «Фейсбуці».

За словами очільника міста, ситуація в лікарнях міста наразі така:

– У міській інфекційній лікарні, у тому числі в тимчасовому інфекційному стаціонарі у пологовому будинку, зараз 63 хворих, з них 56 – жителі Черкас. У першій міській лікарні – 32 хворих (21 з Черкас), у Третій міській – 37 хворих (29 з Черкас), – розказав Бондаренко.

Також він закликав містян дотримуватися санітарно-епідеміологічних норм.

– Щодо ситуацію в країні. На сьогодні я не бачу тієї кількості хворих, щоб більш жорстко підійти до обмежень карантину. Звертаюся до жителів місту, до власників крамниць та кафе – дотримуйтеся санітарних норм. Також закликаю носити маски в громадському транспорті.

Ситуація в місті контрольована. Головне – провести роз’яснювальну роботу щодо нормального функціонування всіх об’єктів життєдіяльності міста та дотримання санітарно-епідеміологічних норм.

Нагадаємо, протягом останньої доби на Черкащині захворіли на коронавірус 247 осіб. На сьогодні жорсткий карантин запровадили Житомирська, Івано-Франківська, Закарпатська, Одеська, Чернівецька області, а також Київ. Від середи більш жорсткі обмеження почнуть діяти у Миколаєві.

коментарі

1 Коментар

  1. Яким чином “контрольована”??? Він хоч раз їздив у маршрутці №31? Як їздили повні за 5 грн., так тепер і їздять за 7 грн. Як кілька в банці! Та хіба тільки в №31! Нікого не штрафують – повна анархія! Це він так “контролює”? І не соромно заявляти таке? А добовий ріст із 60 до майже 300 людей – це ПРО ЩО ГОВОРИТЬ, пан “контролер”?

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.