Бондаренко підняв премії топ-чиновникам

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко 5 серпня підписав розпорядження, яким підвищив премії для працівників мерії.

Згідно з документом, який є в розпорядженні редакції “18000”, найбільші надбавки отримають директори департаментів. Тепер вони матимуть премії в розмірі 390% до окладу або додатково близько 10 тисяч гривень щомісячно. Також зростає преміювання секретаря міської ради, заступників міського голови та заступників директорів департаменту. Їхні заробітні плати зростуть від 5 до 10 тисяч гривень.

Решта трудового колективу мерії, зокрема спеціалісти та старші спеціалісти, надбавок не отримає. Виняток – робітники, які обслуговують будівлі мерії. Їхня премія зросте з 160% до 200%. Водночас заробітна плата цих працівників після преміювання зросте лише на 800-1000 гривень, вони отримують найменше серед всіх співробітників мерії.

Згідно з рішенням про місцевий бюджет на 2021 рік витрати на заробітні плати працівникам мерії можуть скласти понад 180 млн гривень.

Додамо, на початку року задля економії бюджетних коштів Бондаренко відправив у відпустку половину мерії.

Хочеш читати більше матеріалів про гроші?
Підтримай незалежний журналістський проект «18000»

DONATE

Також новини “18000” є в Telegram і Viber, слідкуйте за нами в Instagram.

коментарі

3 Коментарі

  1. Трудяги за наші податки. Ніяк не наїдяться. А-а-а, це,мабуть, вндексація через ріст цін на харчі!)))

  2. Всьо нармально, пацани! Срубілі кеші з Нової Пошти (проведення марафону), з байкерів (Дахнівська січ), плитка гарно стелиться (реалізується) за кошти міського бюджету, благоустрій скверу “Юність” малость подбросіл і т.д. і т.п.. А самим себе не гарно ображати?

  3. ударники капиталистического труда)))

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.