Зоомагазин Леопольд

Бондаренко прокоментував членство свого майбутнього депутата в “Опоблоку”

Анатолій Бондаренко та Любов Майборода. Фото з архіву “18000”

Партія “За майбутнє” вирішила відкликати депутатку Любов Майбороду, оскільки та не голосувала за програми підтримки військових.

Про це під час прямого ефіру у студії “18000” заявив міський голова, голова обласного осередку партії Анатолій Бондаренко.

Він також приніс у студію рішення міської ради, за які не голосувала Майборода.

– Це основна причина. Рішення про виключення її із фракції було ухвалено ще рік тому. А відкликання – це вже наслідки цього рішення, – сказав Бондаренко. – Я не хочу обговорювати. Рішення вже ухвалено.

Нагадаємо, раніше сама Любов Майборода говорила, що рішення про її відкликання відбувається у “режимі бліцкригу”.

– Мені прикро, що автократія переноситься деякими політиками в Україну. Прикро, що міський голова оточує себе людьми, які не визнають демократію, – зазначала депутатка в коментарі “18000”.

Замінити в депутатських рядах Майбороду має директор КП “Екологія” Юрій Єфремов. У 2015 році він балотувався до міської та обласної ради від партії “Опозиційний блок”, а вже у 2020-му йшов на вибори від партії “За майбутнє”.

– Ну, був 10 років тому “опоблоківцем”… У нас пів країни були в “Опоблоку”, і “Опоблок” був при владі, – прокоментував минуле майбутнього депутата Бондаренко. – Юрій Єфремов як директор комунального підприємства нормально справляється зі своїми обов’язками.

Дивіться повну версію прямого ефіру в нашому ютубі

Важливі новини про ситуацію в Черкасах та країні. Без маніпуляцій та неперевіреної інформації. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

 

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі
1 Коментар
  1. Через опоблок у нас війна,вони продались путлеру,значить толя з ними?

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *