Зоомагазин Леопольд

Бондаренко пропонує переназвати Квітковий сквер площею

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко просить чиновників внести зміни до проєкту облаштування Квіткового скверу біля Центру дитячої та юнацької творчості.

Відповідне доручення він дав комунальникам на засіданні виконавчого комітету.

Нагадаємо, вартість вказаного проєкту – 1,42 мільйона гривень. Замовником є КП “Черкаські ринки”. Реалізація проєкту викликала обурення у містян через відсутність живих насаджень.

Фото Миколи Упиря

– Ми витрачаємо бюджетні кошти, щоб жителі нашого міста отримували задоволення. Той проєкт, який називається Квітковий сквером, нічого спільного зі сквером не має. Більше схоже на зупинку транспорту. Треба внести зміни до проєкту, зробити лунки для зелених насаджень, зробити більш архітектурно сучасне обличчя нашого міста, – зазначив Анатолій Бондаренко.

Мер також зазначив, що не має відношення до проєкту скверу, але вимушений слухати критику і незадоволення у свій бік.

Директор КП “Черкаські ринки” Тарас Кібало повідомив, що в центрі скверу планували посадити одне велике дерево. Проте це виявилося неможливим через протипожежні норми. Окрім того, Кібало зазначив, що проблеми з висадкою зелених насаджень виникли через пошук субпідрядника та самих насаджень.

– У нас завершення проєкту будівництва – серпень. Ми випереджаємо графік суттєво. Там має бути висаджено клен ясеновидний. Їх у Черкасах немає. Замовили із Західної України. Те саме сталося із камінням для габіонів. Завтра нам мають привезти гальку, і ми зможемо почати озеленення. Буде висаджено близько 50 насаджень (у проєкті цього не передбачено, – ред.). Окрім того, ми вже вирішили питання з поливом, – зазначив директор КП “Черкаські ринки”.

У підсумку Анатолій Бондаренко попросив Кібала розмістити у ЗМІ пояснення щодо ситуації із сквером.

– Можливо, не називати це Квітковим сквером. Можливо, назвати це просто площею перед ЦДЮТ, – запропонував міський голова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Черкасах «Еко сквер Квітковий» біля ЦДЮТ встелив плиткою соратник Бондаренка з криміналом

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *