Бондаренко пропонує відкрити муніципальний асфальтний завод

КП “ЧЕЛУАШ” планує розпочати ямковий ремонт доріг із початку квітня.

Про це під час наради заявив директор комунального підприємства Олексій Мельник.

– Рециклер працює в посиленому режимі, залучена бригада асфальтування і в суботу зокрема. Від сьогодні вже почала працювати фреза. Вона в нас доволі стара, тому поки асфальт не прогрітий, нею працювати не передбачено, – заявив Мельник.

Він також зазначив, що нині асфальтування доріг не починається, оскільки асфальтні заводи ще не дають підприємству відповідну суміш.

Міський голова Анатолій Бондаренко звинуватив Мельника в неналежному плануванні робіт із ліквідації аварійної ямковості.

– Надзвичайно пізно ви почали ліквідацію. Подивіться на ту ж компанію “Автострада”, яка виграла тендер в області. Треба брати приклад із таких компаній, а не з Черкаського райавтодору, який розпався. Наші колеги з Івано-Франківська вже поточний ремонт доріг роблять, а ми ще тільки тендер проводимо, – обурився Бондаренко.

Він також запропонував створити власний асфальтний завод, аби завжди мати асфальто-бетонну суміш у потрібний час.

– Думаю, можна подумати про свій невеликий асфальтобетонний завод, запустити невелике виробництво, з бюджетом у 100 мільйонів ви у змозі це придбати, купити, щоб наступного року виконувати ці роботи вчасно, – додав міський голова.

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Останні новини