Бондаренко просить поліцію перевірити, чи платив він гроші мітингувальникам

У ці хвилини триває час для запитів та звернень. До розгляду порядку денного депутати ще не перейшли, натомість обговорюють плакати, розміщені в сесійній залі.

Депутат черкаської міської ради Олександр Згіблов із трибуни заявив, що людям, які тримали плакати з образливими написами проти нього заплатили за 2 години. За його словами, це зробили Анатолій Бондаренко та його заступник Юрій Ботнар. Згіблов також додав, що одягнув такого ж светра, як на фото.

У відповідь на це Бондаренко закликав правоохоронні органи перевірити цю інформацію і опитати людей з плакатами, чи платив він їм гроші. Також він написав заяву у поліцію.

Бондаренко пише заяву в поліцію

Також Бондаренко заявив, що в нього є постанова суду, за якою у фірмах, пов’язаних із Згібловими, здійснили вилучення документів. Депутат назвав це маніпуляцією.

Зазначимо, що перед початком засідання у сесійній залі розмістили плакати із зображеннями Олександра Згіблова та Михайла Бродського та вимогою заплатити податки.

У коментарі 18000, Олександр Згіблов повідомив, що підприємство “Група Венетто” торік сплатила 31 мільйон гривень податків.

Дивіться СТРІМ із засідання міськради:

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *