Зоомагазин Леопольд

Бондаренко розповів, як доукомплектовуватиме виконком

Анатолій Бондаренко говорить, що ОПЗЖ більше не висувала кандидатур на посаду заступника міського голови. Водночас зараз розглядають пропозиції від інших партій як на посаду заступника, так і членів виконкому.

За словами Бондаренка, інших кандидатур у заступники міського голови, крім Олега Кашка, партія ОПЗЖ більше не пропонувала. Водночас стосовно активістів, які протестували перед початком сесії, він зазначив, аби ті краще працювали на виборах, тоді б черкащани обрали їх, а не ОПЗЖ.

– Мені подобається, коли “Національний корпус” хвилюється за квоту ОПЗЖ, щоб зайняти їхнє місце, – зазначив міський голова. – На сьогоднішній день позиція обрання Кашка заступником не розглядається. Активістам потрібно краще брати участь у виборах, аби за них голосували жителі міста. Чомусь за Кашка проголосувало 7%, а за окремих активістів – 4% чи 2%.

Також Бондаренко говорить, що нині на посаду заступника розглядається й  кандидат від “Голосу” Артур Чемирис.

– Хотілося б побачити його трудову книжку, тому що громадський активіст мене не влаштовує. Але фракції хотіли послухати його, – зазначив Анатолій Бондаренко. – Стосовно інших кандидатів – подивимося, як реагуватимуть депутати.

Крім цього, міський голова “побідкався”, що всі хочуть бути членам виконавчого комітету, тому до нього надходять пропозиції не лише від депутатів, а й від спортсменів, перевізників, боксерів. Однак, на його думку, не можна включати до виконкому всіх охочих.

Не хоче Бондаренко й щоб виконавчий комітет складався із великої кількості осіб, нібито це ускладнюватиме процес засідання.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі
1 Коментар
  1. Було б непогано обрати заступника відповідального за чистоту і стан тротуарів і доріг. особливо зараз у зимню пору. Не буже комунальні служби переймаються умовами для пішоходів.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *