Бондаренко розповів, як із партією Коломойського рятуватиме країну

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко приєднався до партії “За майбутнє”, оскільки вірить у потенціал цієї партії.

Про це він заявив на пресконференції в Києві.

– Хочу сказати зразу: я не йду на Київ, Черкаси – моє життя. Із цією партією в нас спільний інтерес із професіоналами розбудувати кожне місто, регіонів. Чому я в цій команді? Я вважаю, що саме ця сила здатна змінити сьогодні Україну, здатна зупинити знущення над країною, яке ми бачимо сьогодні. Наше майбутнє – сильна, реально незалежна країна, – заявив Бондаренко.

Він також зазначив, що партія “За майбутнє” – “не клуб за інтересами”.

– Це об’єднання патріотів, надійних людей, перевірених справами, які з року в рік довели, що вони готові міняти все на краще. Дуже приємно, що ми і моя команда об’єднуємо зусилля, щоб робити майбутнє вже зараз, – сказав мер Черкас.

– На мою думку, я вчасно приєднався, щоб разом творити майбутнє України, – зазначив Бондаренко.

Лідер партії “За майбутнє” Ігор Палиця зазначив, що цю партію створили “виживші”. Тобто народні депутати, обрані по мажоритарних округах, коли в решті регіонів обирали представників партії “Слуга народу”.

– Тут зібралися всі досвідчені: хто керував областями, досвідчені управлінці, знаємо, що і як робити, – сказав Палиця. – Мені приємно, що Анатолій Бондаренко поголився стати нашим товаришем, членом нашої партії, доєднатися до спасіння України. Ми не політики, ми люди, які йдуть рятувати, розбудовувати Україну.

Зазначимо, що про створення партії “За майбутнє” було повідомлено у травні. Її очолив нардеп Ігор Палиця, якого пов’язують з олігархом Ігорем Коломойським. Окрім того в парламенті існує однойменна депутатська група, куди входять два мажоритарники з Черкащини Сергій Рудик та Антон Яценко.

За інформацією нашого видання, куратором черкаського осередку партії “За майбутнє” є народний депутат Антон Яценко.

Нагадаємо, раніше один з лідерів партії “Пропозиція” Борис Філатов проанонсував вступ Бондаренка в політраду після того, як будуть готові “відповідні юридичні документи”. Сам же Бондаренко обіцяв “радитися з громадою”.

Окрім того, чинний міський голова Черкас написав заяву про вихід із партії “Батьківщина”.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.