Бондаренко у відпустці звітує про роботу у штатному режимі

Черкаський міський голова Анатолій Бондаренко з понеділка перебуває у відпустці. Вона триватиме до п’ятниці включно.

Інформацію про це “18000” підтвердив секретар міськради Юрій Тренкін.

Низка джерел у політичних колах міста також повідомили “18000”, що мер перебуває за межами міста. За їхніми даними, він відпочиває в санаторії одного з курортних міст України.

Секретар міської ради Черкас Юрій Тренкін не спростував і не підтвердив цю інформацію, зазначивши, що йому відомо, де перебуває міський голова, втім не сказав, де саме, зіславшись на таємницю приватного життя.

Не прокоментували місце перебування міського голови і у його пресслужбі, порадивши адресувати питання стосовно відпустки очільника міста у відділ кадрів.

Зазначимо, що вчора вранці проходила сесія Черкаської міської ради за головування безпосередньо самого Тренкіна через відсутність Бондаренка.

За день до того Анатолій Бондаренко на своїй сторінці у Фейсбуці писав про те, що він продовжує працювати у штатному режимі, публікуючи фотографії ремонту вулиці Сумгаїтської.

Бондаренко також був відсутній і минулого тижня, зокрема на засіданні виконавчого комітету, на якому розглядали підняття вартості проїзду до 9 гривень.

Редакція “18000” намагалася зв’язатися із Анатолієм Бондаренком, аби дізнатися, чи не планує міський голова вийти із відпустки раніше, зважаючи на напружену ситуацію в Україні, проте на телефонні дзвінки він так і не відповів.

Також новини “18000” є в Telegram і Viber, слідкуйте за нами в Instagram.

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *