Бондаренко відповів, чи балотуватиметься на мера втретє

Під час прямого ефіру у студії “18000” міський голова Черкас Анатолій Бондаренко відповів на питання глядачів про те, чи планує балотуватися на посаду міського голови втретє.

– Номер один – це сьогодні перемога у війні. Буде хто балотуватися чи не буде, я вам відкрию секрет, що виборів не буде найближчим часом. Ситуація на фронті погіршується – це не секретні матеріали. І сьогодні наше завдання – думати, як утримати економічний тил, – заявив Бондаренко, додавши, що “бюджетні прогнози” його “не радують”.

На уточнення журналістки про те, що питання глядачів стосувалися виборів, які відбудуться вже після перемоги, Бондаренко додав:

– Я не думав над цим питанням. Не задумувався.

Нагадаємо, Анатолій Бондаренко став мером у листопадів 2015 року, замінивши на цій посаді Сергія Одарича.

Дивіться повну версію прямого ефіру

Дивіться розслідування, прямі ефіри, опитування від “18000” на ютубі. Не забудьте підписатися!  

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі
7 Коментарів
  1. Не думало воно, звісно, ще ж не всі гроші з бюджету вкрало, тьху, лисе, брехливе одоробло

  2. Та кто тебя выберет достал уже всех. У него ручные директора коммунальных предприятий так уже достало что хотят то и творят. Беспредел. Так что такой мер нам не нужен

    1. Трохи моторошно! Він, наче, з таким задоволення сказав, що виборів не буде, бо війна загягується. Тепеп я розумію, що є така категорія людей, якім ця війна, розруха, смерть, втрати ,вигідні. І видно Бонд в цій категорії. Йому вигідно, щоб війна не скінчилася.

  3. І так не так,і так не так,людям не вгодиш,як Одарич був все нравилося хоч і срач в Че. був.Прийде хтось інший буде те саме,бо люди завжди не довольні,такий у нас мінталітет.І хорошого не помічають,побори в школах,дороги,допомога по народженню від Черкас,і т.д.

  4. Не знаю,про який срач ви мовите.За Одарича у місті був порядок( якісний ремонт доріг та вивіз сміття) і культурний розвиток,особливо враховуючи у рази менший бюджет

  5. Всі вже розуміють. Партія,, за майбах,, належить бізнес партнеру бені Коломойського Палиці. А,, слуга народу,, це той же опоблок. Смійтесь черкащани, смійтесь. Вибрали війну і злодюг.

  6. На що перетворилося, колись прибране , зелене, місто Черкаси за правління нешанованого пана мера це ЖАХ!. Роздуті штати мерії, корупція, куми , родичі на бюджеті харчуються(( І НЕ ДУМАЙ!!

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *