Бондаренко з трьома партнерами зводить у Дахнівці будинок за 26 мільйонів (ВІДЕО)

У Черкасах по вулиці Дахнівська, 19/2 нещодавно створений житлово-будівельний кооператив “Соснівський затишок” зводить будинок підвищеної комфортності.

Згідно з дозвільними документами, його заявлена вартість – 26 мільйонів гривень.

Про це йдеться у новому розслідуванні від команди “18000”.

Житлово-будівельний кооператив “Соснівський затишок” зареєстровано в звичайній квартирі на Митниці. Серед його співзасновників – брат міського голови Черкас Микола Бондаренко, депутатка із Золотоніщини Тамара Герасименко, дружина ексдепутата облради Ірина Труба, а також Катерина Сокуренко, публічна інформація про яку відсутня.

Цікаво, що землю, на якій нині триває будівництво, місцева влада віддала задарма.

Як ідеться в розслідуванні, у липні 2021-го депутатка сільської ради із Золотоніщини Тамара Герасименко подалася на безоплатне отримання ділянки в Черкасах. І вже наприкінці вересня отримала дозвіл на розроблення документації.

За тиждень до дозволу лише на виготовлення документів для депутатки на цю ділянку подався також черкаський АТОвець із маріупольської бригади.

Проте у січні 2021-го депутати ухвалили рішення все ж віддати ділянку депутатці сільради. А вже у квітні 2023-го департамент видав на землю містобудівні умови й обмеження. Нині там триває будівництво.

Чи є у фігурантів гроші на будівництво – дивіться у повній версії розслідування

Перевірена оперативна інформація про ситуацію в Черкасах та Україні. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

коментарі
8 Коментарів
  1. Алчний недомер,ніяк не нажереться. Війна закінчиться,ні що не забуто і не забудеться.

  2. А де коментарі?

  3. А, дозвіл на знищення дубів був? Ввечері були там дуби шевченківських часів, абсолютно здорові, вранці – пеньки!!! За пару днів викорчували ті пні і все…

  4. Мафия Бондаренка и Ко..рулит..Куда смотрят КБР,КРУ и Прокуратура?!

    1. Він їм мздою очі засліплює))

    2. Толік не перший рік силить, при не пам’ятаю якій вже владі, а значить вміє ділитися.

  5. схоже “негабаритне сміття Толіка” виторг гарний дає, а місто, тим часом, в смітті та брудній екології, а черкащани, тим часом, гинуть в окопах. Сподіваюсь, що після війни Толіку не вдасця відкупитись.

  6. Прошу відповісти конкрено про негабаритне сміття якою керує Нова якість . Кожного місяця приходять квитанції і це стрес для кожного черкащанина адже було скасоване рішення.Мер Бондаренко склав договір та розписався за всіх Я особисто ніякого договору непідписувала Чому я повинна сплачувати за це сміття якщо я його немаю.Біля дому вул Гагаріна 21 немає ніякого облаштування стоять мусорні баки для побутових відходів та скла.Прошу васзробити росслідуавння,не тільки про маєтки Бондаренко,апро незаконне рішення про велико габаритне сміття ,яке очолює Нова якість,та нав,язливо,присилає квитанції.Черкащани хочуть.знати правду.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *